facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица

114

Събота
Диема спорт
15.00 "Поморие" - "Монтана"
17.30 "Септември" (Сф) - "Локомотив" (Пд)
20.00 "Ботев" (Вр) - "ЦСКА-София"
Диема спорт 2
14.30 "Фулъм" - "Уотфорд"
17.00 "Ливърпул" - "Саутхемптън"
19.30 "Брайтън&Хоув Албиън" - "Тотнъм"
Нова спорт
17.00 "Астън Вила" - "Шефилд Уенздей"
19.30 "Куинс Парк Рейнджърс" - "Норич"
Евроспорт 2
16.30 "Хофенхайм" - "Борусия" (Дортмунд)
19.30 "Шалке 04" - "Байерн"
Евроспорт
23.55 Мейджър лийг сокър: "Ню Йорк Ред Булс" - "Торонто"
Макс спорт 1
17.15 "Селта" - "Валядолид"
19.30 "Хетафе" - "Атлетико" (Мадрид)
21.45 "Реал" (Мадрид) - "Еспаньол"
Макс спорт 2
16.00 "Парма" - "Каляри"
19.00 "Фиорентина" - СПАЛ
21.30 "Сампдория" - "Интер"

Неделя
Диема спорт
15.00 "Верея" - "Дунав"
17.30 "Черно море" - "Славия"
20.00 "Ботев" (Пд) - "Лудогорец"
Диема спорт 2
15.30 "Уест Хем" - "Челси"
18.00 "Арсенал" - "Евертън"
22.00 "Олимпик" (Лион) - "Олимпик" (Марсилия)
Нова спорт
16.00 "Рен" - "Пари Сен Жермен"
18.00 "Гингам" - "Бордо"
Евроспорт 2
16.30 "Байер" - "Майнц 05"
19.00 "Айнтрахт" - "РБ Лайпциг"
Макс спорт 1
16.00 "Лацио" - "Дженоа"
17.45 ПСВ "Айндховен" - "Аякс"
19.45 "Виляреал" - "Валенсия" (запис)
21.45 "Барселона" - "Жирона"
Макс спорт 2
13.30 "Торино" - "Наполи"
16.00 "Болоня" - "Рома"
19.00 "Милан" - "Аталанта"
21.30 "Фрозиноне" - "Ювентус"

Понеделник
БНТ 1
21.30 Церемония по връчване наградата на ФИФА "Футболист номер 1"


Вторник
Диема спорт
16.00 Купа на България, 1/16-финал: "Атлетик" (Куклен) - "Левски"
19.00 Купа на България, 1/16-финал: "Монтана" - "ЦСКА-София"
21.45 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Оксфорд" – "Манчестър Сити"
Диема спорт 2
20.00 "Монако" - "Анже"
22.00 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Манчестър Юнайтед" – "Дарби Каунти"
Нова спорт
20.00 "Нант" - "Ница"
22.00 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Уест Бромич Албиън" – "Кристъл Палас"
Евроспорт 2
19.30 "Вердер" - "Херта"
21.30 "Байерн" - "Аугсбург"
Макс спорт 1
21.00 "Еспаньол" - "Ейбар"
23.00 "Атлетико" (Мадрид) - "Уеска"
Макс спорт 2
22.00 "Интер" - "Фиорентина"

Сряда
Диема спорт
16.00 Купа на България, 1/16-финал: "Несебър" - "Лудогорец"
19.00 Купа на България, 1/16-финал: "ЦСКА 1948" - "Ботев" (Пд)
21.45 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Арсенал" - "Брентфорд"
Диема спорт 2
22.00 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Ливърпул" - "Челси"
Нова спорт
20.00 "Дижон" - "Олимпик" (Лион)
22.00 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Тотнъм" - "Уотфорд"
Евроспорт 2
19.30 "Фортуна" - "Байер"
21.30 "Борусия" (Дортмунд) - "Нюрнберг"
Макс спорт 1
21.00 "Леганес" - "Барселона"
23.00 "Севиля" - "Атлетико" (Мадрид)
Макс спорт 2
20.00 "Удинезе" - "Лацио"
22.00 "Ювентус" - "Болоня"

Четвъртък
Диема спорт
19.00 Купа на България, 1/16-финал: "Пирин" - "Славия"
Макс спорт 1
21.00 "Алавес" - "Хетафе"
23.00 "Жирона" - "Бетис"
Макс спорт 2
20.00 СПАЛ - "Сасуоло"
22.00 "Емполи" - "Милан"

Петък
Диема спорт
19.30 "Витоша" (Бистрица) - "Септември" (Сф)
21.45 "Сент Етиен" - "Монако"
Нова спорт
21.45 "Шефилд Уенздей" – "Лийдс"
Евроспорт 2
21.30 "Херта" - "Байерн"

 

Все още няма коментари

Още

СЕДМИЧЕН ХОРОСКОП

20.10.2018

2795
Футболна седмица

20.10.2018

24
Хороскоп за петък, 19 октомври

19.10.2018

10655

Влез или се регистрирай за да коментираш