Quantcast
Футболна ТВ седмица (15-21 октомври) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (15-21 октомври)

340

Петък (15 октомври)

Диема спорт
18:00 Първа лига: "Пирин" - "Ботев" (Вр)
20:15 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Арда"

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига: "Хановер" - "Шалке 04"
21:30 Първа Бундеслига: "Хофенхайм" - "Кьолн"

Диема спорт 2
22:00 Лига 1: "Пари Сен-Жермен" - "Анже"

Нова спорт
22:00 Чемпиъншип: "Уест Бромич Албиън" - "Бирмингам"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига 2: "Ейбар" - "Алмерия"


Събота (16 октомври)

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Уотфорд" - "Ливърпул"
17:00 Премиър лийг: "Лестър" - "Манчестър Юнайтед"
19:30 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Челси"
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Монако"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Хайденхайм" - "Санкт Паули"
16:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Майнц 05"
19:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Щутгарт"
21:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Фортуна"

Нова спорт
15:00 Серия Б: "Асколи" - "Лече"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Бърнли"

Диема спорт
15:00 Втора лига: "Марица" - "Хебър"
17:30 Първа лига: "Лудогорец" - "Царско село" 
20:00 Първа лига: "Локомотив 1929" (Сф) - "Левски"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Специя" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Лацио" - "Интер"
22:00 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Цволе"

Макс спорт 4
17:30 Ередивизи: "Фейенорд" - "Валвайк"
19:45 Ередивизи: "Хееренвеен" -  "Аякс"
22:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Майорка"

Ринг
21:45 Серия А: "Милан" - "Верона"


Неделя (17 октомври)

Макс спорт 4
02:00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Ингланд Революшън" - "Чикаго Файър"
15:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Елче"
17:15 Ла Лига: "Селта" - "Севиля"
19:30 Ла Лига: "Виляреал" - "Осасуна"
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Валенсия"

Диема спорт 3
08:00 Шампионска лига на Азия, 1/4-финал: "Поханг Стийлърс" - "Нагоя Грампус"
14:30 Втора Бундеслига: "Дармщат" - "Вердер"
16:30 Първа Бундеслига: "Байер" - "Байерн"
18:30 Първа Бундеслига: "Аугсбург" - "Арминия"
20:30 Суперлига на Гърция: ПАС (Янина) - "Олимпиакос"

Ринг
13:30 Серия А: "Каляри" - "Сампдория"
16:00 Серия А: "Емполи" - "Аталанта"

Диема спорт 2
14:00 Чемпиъншип: "Суонзи" - "Кардиф"
16:00 Премиър лийг: "Евертън" - "Уест Хем"
18:30 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Тотнъм"
20:55 Шампионска лига на Азия, 1/4-финал: "Джонбук" - "Улсан Хюндай"

Нова спорт
16:00 Лига 1: "Страсбург" - "Сент Етиен"
18:00 Лига 1: "Монпелие" - "Ланс"

Макс спорт 1
16:00 Серия А: "Удинезе" - "Болоня"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Дженоа" - "Сасуоло"
19:00 Серия А: "Наполи" - "Торино"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Рома"

Диема спорт
17:00 Първа лига: "Черно море" - "Славия"
19:15 Първа лига: "ЦСКА-София" - "Ботев" (Пд)
21:45 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Лориен"


Понеделник (18 октомври)

Макс спорт 3
00:00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Ред Булс" - "Ню Йорк Сити"

Диема спорт
20:00 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Берое"

Ринг
21:45 Серия А: "Венеция" - "Фиорентина"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Арсенал" - "Кристъл Палас"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Еспаньол" - "Кадис"

 

Вторник (19 октомври)

Диема спорт
15:00 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Пирин"

Ринг
17:30 Лига Европа: "Селтик" - "Ференцварош"

Макс спорт 3
19:45 Шампионска лига: "Брюж" - "Манчестър Сити"
22:00 Шампионска лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Ливърпул"

Макс спорт 4
19:45 Шампионска лига: "Бешикташ" - "Спортинг" (Лисабон)
22:00 Шампионска лига: "Шахтьор" - "Реал" (Мадрид)

Диема спорт 3
21:00 Шампионска лига на Азия, 1/2-финал: "Ал Насър" - "Ал Хилал"

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига: "Порто" - "Милан"
 

Сряда (20 октомври)

Диема спорт 2
13:00 Шампионска лига на Азия: "Улсан Хюндай" - "Поханг Стийлърс"
19:00 Купа на азиатската футболна конфедерация: "Мухарак" - "Ал Кувейт"

Диема спорт 3
16:00 Купа на азиатската футболна конфедерация: "Насаф" - "Лий Ман"

Макс спорт 3
17:30 Лига Европа: "Спартак" (Москва) - "Лестър"

b1b-box
19:30 Минифутбол: БАМФ

bTV Action
19:45 Шампионска лига: "Барселона" - "Динамо" (Киев)
22:00 Шампионска лига: "Манчестър Юнайтед" - "Аталанта"

Ринг
19:45 Шампионска лига: "Ред Бул Залцбург" - "Волфсбург"
22:00 Шампионска лига: "Бенфика" - "Байерн"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига 2: "Луго" - "Лас Палмас"

 

Четвъртък (21 октомври)

Макс спорт 3
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Синсинати" - "Чикаго Файър"
22:00 Лига на конференцията: "ЦСКА-София" - "Зоря" (Луганск)

Макс спорт 4
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Интер Маями" - "Торонто"
19:45 Лига Европа: "Лацио" - "Олимпик" (Марсилия)
22:00 Лига Европа: "Локомотив" (Москва) - "Галатасарай"

Макс спорт 2
19:45 Лига Европа: "Бетис" - "Байер"

bTV Action
19:45 Лига Европа: "Лудогорец" - "Брага"
22:00 Лига Европа: ПСВ "Айндховен" - "Монако"

Ринг
19:45 Лига на конференцията: "Будьо/Глимт" - "Рома"
22:00 Лига Европа: "Спарта" (Прага) - "Олимпик" (Лион)

 

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (3-9 декември)

03.12.2021

393
Футболна ТВ седмица (26 ноември - 2 декември)

26.11.2021

316
Футболна ТВ седмица (19-25 ноември)

19.11.2021

370