Quantcast
Футболна тв седмица (16 - 22 октомври) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна тв седмица (16 - 22 октомври)

367

Петък (16 октомври)

Диема спорт
20:00 Втора лига: "Пирин" (Бл) - "Миньор" (Пк)

Нова спорт
21:45 Чемпиъншип: "Дарби Каунти" - "Уотфорд"

Ринг
22:00 Лига 1: "Ним" - "Пари Сен Жермен"


Събота (17 октомври)

Диема спорт
15:15 Втора лига: "Септември" (Сф) - "Литекс"
17:45 Ефбет лига: "Лудогорец" - "Царско село"
20:15 Ефбет лига: "ЦСКА-София" - "Берое"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Евертън" - "Ливърпул"
17:00 Премиър лийг: "Челси" - "Саутхемптън"
19:30 Премиър лийг: "Манчестър С" - "Арсенал"
22:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Манчестър Юн"

Нова спорт
17:00 Чемпиъншип: "Борнемут" - "Куинс Парк Рейнджърс"

Евроспорт 2
16:30 Бундеслига: "Хофенхайм" - "Борусия" (Дортмунд)
19:30 Бундеслига: "Арминия" (Билефелд) - "Байерн"
21:30 Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Волфсбург"

Ринг
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Бордо"

Макс спорт 2
19:00 Серия А: "Сампдория" - "Лацио"
22:55 МЛС: "Чикаго Файър" - "Спортинг Канзас Сити"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Наполи" - "Аталанта"
19:00 Серия А: "Интер" - "Милан"
21:45 Серия А: "Кротоне" - "Ювентус"

Макс спорт 4/Sport+
14:00 Ла Лига: "Гранада" - "Севиля" 
17:00 Ла Лига: "Селта" - "Атлетико" (Мадрид)
19:30 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Кадис"
22:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Барселона"


Неделя (18 октомври)

Нова спорт
11:00 Първенство за жени: НСА - "Пирин Лейдис"
14:00 Чемпиъншип: "Престън Норт Енд" - "Кардиф"

Диема спорт
15:15 Ефбет лига: "Ботев" (Вр) - "ЦСКА 1948"
17:45 Ефбет лига: "Черно море" - "Монтана"
20:15 Ефбет лига: "Славия" - "Левски"

Диема спорт 2
14:00 Премиър лийг: "Шефилд Юн" - "Фулъм"
16:00 Премиър лийг: "Кристъл Палас" - "Брайтън & Хоув Албиън"
18:30 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Уест Хем"
21:15 Премиър лийг: "Лестър" - "Астън Вила"

Ринг
14:00 Лига 1: "Страсбург" - "Олимпик" (Лион)
16:00 Лига 1: "Монако" - "Монпелие"
22:00 Лига 1: "Лил" - "Ланс"

Евроспорт 2
16:30 Бундеслига: "Кьолн" - "Айнтрахт"
19:00 Бундеслига: "Шалке 04" - "Унион" (Берлин)

Макс спорт 1
13:15 Ередивизи: "Фейенорд" - "Спарта" (Ротердам)

Макс спорт 3
13:30 Серия А: "Болоня" - "Сасуоло"
16:00 Серия А: "Специя" - "Фиорентина"
19:00 Серия А: "Удинезе" - "Парма"
21:45 Серия А: "Рома" - "Беневето"

Макс спорт 4/Спорт+
13:00 Ла Лига: "Ейбар" - "Осасуна"
15:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Леванте"
17:00 Ла Лига: "Виляреал" - "Валенсия"
19:30 Ла Лига: "Уеска" - "Валядолид"
22:00 Ла Лига: "Бетис" - "Реал Сосиедад"


Понеделник (19 октомври)

Диема спорт
20:15 Ефбет лига: "Ботев" (Пд) - "Етър"

Диема спорт 2
19:30 Премиър лийг: "Уест Бромич Албиън" - "Бърнли"
22:00 Премиър лийг: "Лийдс" - "Уулвърхемптън"

Макс спорт 2
21:45 Серия А: "Верона" - "Дженоа"

Макс спорт 4
01:00 МЛС: "Кълъмбъс Крю" - "Ню Йорк Сити"


Вторник (20 октомври)

Диема спорт
17:30 Ефбет лига: "Локомотив" (Пд) - "Арда"

Макс спорт 2
19:55 Шампионска лига: "Зенит" - "Брюж"
22:00 Шампионска лига: "Челси" - "Севиля"

Макс спорт 3
19:55 Шампионска лига: "Динамо" (Киев) - "Ювентус"
22:00 Шампионска лига: "Пари Сен Жермен" - "Манчестър Юн"


Сряда (21 октомври)

bTV Action
19:55 Шампионска лига: "Реал" (Мадрид) - "Шахтьор"
22:00 Шампионска лига: "Байерн" - "Атлетико" (Мадрид)

Ринг
19:55 Шампионска лига: "Ред Бул Залцбург" - "Локомотив" (Москва)
20:00 Шампионска лига: "Аякс" - "Ливърпул"

Диема спорт
14:30 Купа на България, 1/16-финал: "Партизан" (Червен бряг) - "Левски"
17:30 Купа на България1 1/16-финал: "Пирин" (Блгр) - "Берое"

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Сантос" (Браз) - "Дефенса и Хустисия" (Арж)
03:30 Копа Либертадорес: "Ривър Плейт" (Арж) - ЛДУ "Кито" (Екв)


Четвъртък (22 октомври)

БНТ 1
19:55 Лига Европа: "ЦСКА-София" - "Клуж"
22:00 Лига Европа: "Лудогорец" - "Антверп"

БНТ 3
19:55 Лига Европа: "Йънг Бойс" - "Рома"
22:00 Лига Европа: "Тотнъм" - ЛАСК

bTV Action
19:55 Лига Европа: "Рапид" (Виена) - "Арсенал"
22:00 Лига Европа: "Селтик" - "Милан"

Ринг
19:55 Лига Европа: "Байер" - "Ница"
22:00 Лига Европа: "Спарта" (Прага) - "Лил"

Диема спорт
15:00 Купа на България, 1/16-финал: "Оборище" - "Ботев" (Пд)

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Насионал" (Ур) - "Алианса" (Перу)
03:30 Копа Либертадорес: "Фламенго" (Браз) - "Хуниор" (Кол)


 

Ключови думи:

футболна тв седмица
Все още няма коментари

Още

Футболна тв седмица (2-8 октомври)

02.10.2020

208
Футболна ТВ седмица (18-24 септември)

18.09.2020

248
Спортна тв седмица

03.07.2020

151

Влез или се регистрирай за да коментираш