Quantcast
Футболна ТВ седмица (17-23 септември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (17-23 септември)

282

Петък (17 септември)

Диема спорт
16:00 Първа лига: "Царско село" - "Локомотив" (Пловдив)
18:15 Първа лига: "Арда" - "Пирин"
20:30 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "Берое"

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига: "Шалке 04" - "Карлсруе"
21:30 Първа Бундеслига: "Херта" - "Гройтер Фюрт"

БНТ 3
20:00 Световно първенство по футзал: Аржентина - Сърбия

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Сасуоло" - "Торино"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Алкоркон" - "Алмерия"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Селта" - "Кадис"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Лийдс"

Нова спорт
22:00 Лига 1: "Страсбург" - "Метц"


Събота (18 септември)

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Уулвърхемптън" - "Брентфорд"
17:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Кристъл Палас"
19:30 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Евертън"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Фортуна" - "Ян" (Регенсбург)
16:30 Първа Бундеслига: "Байерн" - "Бохум"
19:30 Първа Бундеслига: "Кьолн" - РБ (Лайпциг)
21:30 Втора Бундеслига: "Вердер" - "Хамбургер"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Хъл Сити" - "Шефилд Юнайтед"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Саутхямптън"

Диема спорт
15:00 Втора лига: "Миньор" (Пк) - "Монтана"
17:30 Първа лига: "Черно море" - "Локомотив" (Сф)
19:45 Първа лига: "Левски" - "ЦСКА 1948"
22:00 Лига 1: "Сент Етиен" - "Бордо"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Хетафе"
17:15 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Атлетик" (Билбао)
19:30 Ла Лига: "Елче" - "Леванте"
22:00 Ла Лига: "Алавес" - "Осасуна"

Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Интер" - "Болоня"
21:45 Серия А: "Салернитана" - "Аталанта"

БНТ 3
20:00 Световно първенство по футзал: Венецуела - Казахстан

Макс спорт 2
21:00 Ередивизи: "Аякс" - "Камбюр"


Неделя (19 септември)

Макс спорт 4
02:00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Ингланд Революшън" - "Кълъмбъс Крю"
15:00 Ла Лига: "Майорка" - "Виляреал"
17:15 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Севиля"
19:30 Ла Лига: "Бетис" - "Еспаньол"
22:00 Ла Лига: "Валенсия" - "Реал" (Мадрид)

Макс спорт 3
13:30 Серия А: "Емполи" - "Сампдория"
16:00 Серия А: "Венеция" - "Специя"
19:00 Серия А: "Лацио" - "Каляри"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Милан"

Диема спорт
14:00 Лига 1: "Ница" - "Монако"
16:00 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Лестър"
18:15 Първа лига: "Ботев" (Вр) - "ЦСКА-София"
20:30 Първа лига: "Славия" - "Лудогорец"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Дармщат" - "Динамо" (Дрезден)
16:30 Първа Бундеслига: "Щутгарт" - "Байер"
18:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Унион" (Берлин)
20:30 Първа Бундеслига: "Волфсбург" - "Айнтрахт"

Макс спорт 2
15:30 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Фейенорд"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Манчестър Юнайтед"
18:30 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Челси"
21:45 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Олимпик" (Лион) 

Нова спорт
16:00 Лига 1: "Анже" - "Нант"
18:00 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Рен"
21:30 Серия Б: "Парма" - "Кремонезе"

БНТ 3
16:00 Световно първенство по футзал: Бразилия - Панама
18:00 Световно първенство по футзал: Португалия - Мароко

 

Понеделник (20 септември)

БНТ 3
18:00 Световно първенство по футзал: Испания - Ангола
20:00 Световно първенство по футзал: САЩ - Сърбия

Диема спорт 2
18:15 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Мухарак" - "Ал Ахед"

Ринг
21:45 Серия А: "Удинезе" - "Наполи"

Диема спорт
21:30 Серия Б: "Фрозиноне" - "Бреша"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Гранада"

 

Вторник (21 септември)

Диема спорт
15:45 Купа на България, 1/16-финал: "Родопа" - "Локомотив" (Пд)
18:45 Купа на България, 1/16-финал: "Етър" - "Ботев" (Пд)
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Куинс Парк Рейнджърс" - "Евертън"

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Болоня" - "Дженоа"
21:45 Серия А: "Фиорентина" - "Интер"

Нова спорт
19:30 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Ал Кувейт" - "Ал Салт"
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Фулъм" - "Лийдс"

Макс спорт 4
20:30 Ла Лига: "Хетафе" - "Атлетико" (Мадрид)
23:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Райо Валекано"

Ринг
21:45 Серия А: "Аталанта" - "Сасуоло"

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Норич" - "Ливърпул"

Диема спорт 3
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Манчестър Сити" - "Уикъмб"
 

Сряда (22 септември)

Макс спорт 4
03:30 Копа Либертадорес, 1/2-финал - първи мач: "Палмейрас" - "Атлетико Минейро"
20:30 Ла Лига: "Севиля" - "Валенсия"
23:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Майорка"

Диема спорт
13:00 Купа на България, 1/16-финал: "Марек" - "Левски"
16:00 Купа на България, 1/16-финал: "Хебър" - "ЦСКА-София"
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Челси" - "Астън Вила"

БНТ 3
17:30 Световно първенство по футзал: 1/8-финал
20:00 Световно първенство по футзал: 1/8-финал

Нова спорт
18:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Насаф" - "Мохун Баган"
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Уулвърхемптън" - "Тотнъм"

Ринг
19:30 Серия А: "Салернитана" - "Верона"
21:45 Серия А: "Милан" - "Венеция"

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Специя" - "Ювентус"
21:45 Серия А: "Каляри" - "Емполи"

Макс спорт 2
19:45 Ередивизи: "Гоу Ахед Игълс" - ПСВ "Айндховен"
22:00 Ередивизи: "Фейенорд" - "Хееренвеен"

Диема спорт 3
20:00 Лига 1: "Монако" - "Сент Етиен"
22:00 Лига 1: "Мец" - "Пари Сен Жермен"

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/16-финал: "Манчестър Юнайтед" - "Уест Хем"
 

Четвъртък (23 септември)

Макс спорт 4
01:15 Копа Судамерикана, 1/2-финал - първи мач: "Брагантино" - "Либертад"
03:30 Копа Либертадорес, 1/2-финал - първи мач: "Фламенго" -  "Барселона" (Гуякил)
20:30 Ла Лига: "Гранада" - "Реал Сосиедад"
23:00 Ла Лига: "Кадис" - "Барселона"

Макс спорт 3
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Ню Ингланд Революшън"
19:30 Серия А: "Сампдория" - "Наполи"
21:45 Серия А: "Рома" - "Удинезе"

Диема спорт
13:00 Купа на България, 1/16-финал: "Миньор" (Пк) - "Черно море"
16:00 Купа на България, 1/16-финал: "Спартак 1918" (Вн) - "Лудогорец"
17:55 Купа на България: Жребий за 1/8-финалите

БНТ 3
17:30 Световно първенство по футзал: 1/8-финал
20:00 Световно първенство по футзал: 1/8-финал

Ринг
19:30 Серия А: "Торино" - "Лацио"
 

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (15-21 октомври)

15.10.2021

209
Футболна ТВ седмица (8-14 октомври)

08.10.2021

350
Футболна ТВ седмица (1-7 октомври)

01.10.2021

310