Quantcast
Футболна ТВ седмица (18-24 март) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (18-24 март)

365

Петък (18 март)

Макс спорт 4
02:30 Копа Либертадорес: "Дъ Стронгест" (Боливия) - "Универсидад Католика" (Еквадор)
22:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Хетафе"

Макс спорт 3
13:00 Шампионска лига: Жребии за 1/4-финалите и 1/2-финалите
19:45 Серия А: "Сасуоло" - "Специя"
22:00 Серия А: "Дженоа" - "Торино"

Диема спорт
15:00 Втора лига: "Хебър" - "Струмска слава"
17:30 Първа лига: "Арда" - "Локомотив" (Пд)
22:00 Франция, Лига 1: "Сент Етиен" - "Троа"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Санкт Паули" - "Хайденхайм"

Диема спорт 3
21:30 Първа Бундеслига: "Бохум" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Уулвърхемптън" - "Лийдс"


Събота (19 март)

Диема спорт
12:30 Първа лига: "Берое" - "ЦСКА 1948"
15:00 Първа лига: "Царско село" - "Лудогорец"
17:30 Първа лига: "Левски"  - "Локомотив 1929" (Сф)

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Арсенал"
16:30 Първа Бундеслига: "Херта" - "Хофенхайм"
19:15 ФА Къп, 1/4-финал: "Мидълзбро" - "Челси"
22:00 Франция, Лига 1: "Нант" - "Лил"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Дарби Каунти" - "Ковънтри"
16:30 Първа Бундеслига: "Майнц 05" - "Арминия"
21:30 Втора Бундеслига: "Вердер" - "Дармщат"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Алавес" - "Гранада"
17:15 Ла Лига: "Елче" - "Валенсия"
19:30 Ла Лига: "Осасуна" - "Леванте"
22:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Наполи" - "Удинезе"
19:00 Серия А: "Интер" - "Фиорентина"

Диема спорт 3
19:30 Първа Бундеслига: "Байерн" - "Унион" (Берлин)

Ринг
21:45 Серия А: "Каляри" - "Милан
23:30 Примейра лига: "Витория" (Гимараеш) - "Спортинг" (Лисабон) (второ полувреме)

 

Неделя (20 март)

Макс спорт 4
00:00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Спортинг Канзас Сити"
15:00 Ла Лига: "Еспаньол" - "Майорка"
17:15 Ла Лига: "Селта" - "Бетис"
19:30 Ла Лига: "Севиля" - "Реал Сосиедад"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Барселона"

Диема спорт
12:45 Първа лига: "Ботев" (Вр) - "Пирин"
15:15 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "ЦСКА-София"
17:45 Първа лига: "Славия" - "Черно море"
21:45 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Ница"

Ринг
13:30 Серия А: "Венеция" - "Сампдория"
16:00 Серия А: "Емполи" - "Верона"
20:00 Примейра лига: "Бенфика" - "Ещорил"
21:45 Серия А: "Болоня" - "Аталанта"
23:30 Примейра лига: "Боавища" - "Порто" (второ полувреме)

Диема спорт 3
14:00 Франция, Лига 1: "Монако" - "Пари Сен Жермен"
20:30 Първа Бундеслига: "Кьолн" - "Борусия" (Дортмунд)

Диема спорт 2
14:30 ФА Къп, 1/4-финал: "Кристъл Палас" - "Евертън"
17:00 ФА Къп, 1/4-финал: "Саутхемптън" - "Манчестър Сити"
20:00 ФА Къп, 1/4-финал: "Нотингам Форест" - "Ливърпул"

Нова спорт
14:30 Втора Бундеслига: "Нюрнберг" - "Динамо" (Дрезден)
16:30 Първа Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Айнтрахт"  
18:30 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Уест Хем"

Макс спорт 2
15:30 Ередивизи: "Аякс" - "Фейенорд"
17:45 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" -  "Фортуна" (Ситард)

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Ювентус" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Рома" - "Лацио"

Макс спорт 1
17:15 Ла Лига: "Кадис" - "Виляреал"

 

Понеделник (21 март)

Нова спорт
21:45 Англия, Лига 2: "Колчестър" - "Форест Грийн"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига 2: "Тенерифе" - "Алмерия"

 

Четвъртък (24 март)

Диема спорт 2
11:10 Квалификация за Мондиал 2022: Австралия - Япония
14:00 Квалификация за Мондиал 2022: Ливан - Сирия

Диема спорт
13:00 Квалификация за Мондиал 2022: Република Корея - Иран

Диема спорт 3
17:00 Квалификация за Мондиал 2022: Китай - Саудитска Арабия
19:00 Квалификация за Мондиал 2022: Ирак - ОАЕ

БНТ 3
21:45 Плейоф за Мондиал 2022: Португалия - Турция

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (27 май - 2 юни)

27.05.2022

342
Футболна ТВ седмица (6-12 май)

06.05.2022

237
Футболна ТВ седмица (29 април - 5 май)

29.04.2022

344