Футболна ТВ седмица (19-25 август)
Петък (19 август)
Нова спорт
11:00 Шампионска лига на Азия: "БГ Патум Юнайтед" - "Китчи"
14:00 Шампионска лига на Азия: "Джохор Дарул Такзим" - "Урава Ред Дайъмъндс"
19:30 Втора Бундеслига: "Магдебург" - "Хановер"
22:00 Чемпиъншип: "Норич" - "Милуол"
Диема спорт
18:30 Втора лига: "Витоша" (Бистрица) - "Миньор" (Пк)
21:00 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "Черно море"
Диема спорт 2
19:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Дармщат"
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Троа"
Макс спорт 4
21:00 Ла Лига: "Еспаньол" - "Райо Валекано"
23:00 Ла Лига: "Севиля" - "Валядолид"
Диема спорт 3
21:30 Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Херта"
Макс спорт 2
22:30 Ла Лига 2: "Алавес" - "Мирандес"
Събота (20 август)
Диема спорт
14:00 Втора Бундеслига: "Ян" (Регенсбург) - "Карлсруе"
18:00 Първа лига: "Спартак 1918" (Вн) - "Арда"
20:15 Първа лига: "Левски" - "Хебър"
Диема спорт 3
14:00 Втора Бундеслига: "Зандхаузен" - "Нюрнберг"
16:30 Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Вердер"
19:30 Бундеслига: "Унион" (Берлин) - РБ (Лайпциг)
22:00 Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Нант"
Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Уулвърхемптън"
17:00 Премиър лийг: "Лестър" - "Саутхемптън"
19:30 Премиър лийг: "Борнемут" - "Арсенал"
Ринг
14:30 Премиършип: "Хибърниън" - "Рейнджърс"
19:30 Серия А: "Торино" - "Лацио"
22:30 Примейра лига: "Порто" - "Спортинг" (Лисабон)
Нова спорт
16:30 Бундеслига: "Байер" - "Хофенхайм"
21:30 Втора Бундеслига: "Айнтрахт" (Брауншвайг) - "Фортуна"
Макс спорт 4
18:30 Ла Лига: "Осасуна" - "Кадис"
20:30 Ла Лига: "Майорка" - "Бетис"
23:00 Ла Лига: "Селта" - "Реал" (Мадрид)
Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Удинезе" - "Салернитана"
21:45 Серия А: "Интер" - "Специя"
Макс спорт 2
21:45 Серия А: "Сасуоло" - "Лече"
Неделя (21 август)
Макс спорт 4
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Интер Маями" - "Торонто"
18:30 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Валенсия"
20:30 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Виляреал"
23:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Барселона"
Диема спорт
14:00 Лига 1: "Страсбург" - "Реймс"
16:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Брайтън & Хоув Албиън"
18:45 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Локомотив 1929" (Сф)
21:00 Първа лига: "Септември" (Сф) - "Берое"
Нова спорт
14:00 Чемпиъншип: "Бристъл Сити" - "Кардиф"
16:00 Лига 1: "Клермон" - "Ница"
18:05 Лига 1: "Рен" - "Аячо"
21:45 Серия Б: "Каляри" - "Читадела"
Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Ханза" - "Санкт Паули"
16:30 Бундеслига: "Айнтрахт" - "Кьолн"
18:30 Бундеслига: "Бохум" - "Байерн"
20:30 Суперлига на Гърция: "Арис" - "Левадиакос"
Макс спорт 1
15:30 Ередивизи: "Спарта" (Ротердам) - "Аякс"
17:45 Ередивизи: "Валвайк" - "Фейенорд"
Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Лийдс" - "Челси"
18:30 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Манчестър Сити"
21:45 Лига 1: "Лил" - "Пари Сен Жермен"
Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Наполи" - "Монца"
21:45 Серия А: "Аталанта" - "Милан"
Ринг
19:30 Серия А: "Емполи" - "Фиорентина"
21:45 Серия А: "Болоня" - "Верона"
Понеделник (22 август)
Макс спорт 3
01:00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Ню Йорк Сити"
21:45 Серия А: "Сампдория" - "Ювентус"
Нова спорт
10:00 Шампионска лига на Азия: 1/4-финал, "Висел Кобе" - "Джонбук Хюндай Моторс"
14:00 Шампионска лига на Азия: 1/4-финал, "Урава Ред Даймъндс" - "БГ Патум Юнайтед"
Диема спорт
18:15 Първа лига: "Славия" - "Ботев" (Вр)
20:30 Първа лига: "Пирин" - "Лудогорец"
Ринг
19:30 Серия А: "Рома" - "Кремонезе"
22:15 Примейра лига: "Жил Висенте" - "Фамиликао"
Макс спорт 2
21:00 Ла Лига: "Елче" - "Алмерия"
Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Ливърпул"
Макс спорт 4
23:00 Ла Лига: "Жирона" - "Хетафе"
Вторник (23 август)
Диема спорт
18:00 Втора лига: "Крумовград" - "Спартак" (Плевен)
Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, II кръг: "Болтън" - "Астън Вила"
Нова спорт
21:45 Купа на лигата на Англия, II кръг: "Флитууд Таун" - "Евертън"
Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига - плейоф, реванш: "Виктория" (Пилзен) - "Карабах"
Макс спорт 3
22:00 Шампионска лига - плейоф, реванш: "Бенфика" - "Динамо" (Киев)
Макс спорт 4
22:00 Шампионска лига - плейоф, реванш: "Цървена звезда" - "Макаби" (Хайфа)
Сряда (24 август)
Нова спорт
16:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: "Куала Лумпур" - ПСМ "Макасар"
b1b.box
18:00 Шампионска лига по футзал: "Гентофте" (Дания) - "Амиго Северозапад"
Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, II кръг: "Транмиър" - "Нюкасъл"
bTV Action
22:00 Шампионска лига - плейоф, реванш: ПСВ "Айндховен" - "Рейнджърс"
Ринг
22:00 Шампионска лига - плейоф, реванш: "Трабзонспор" - ФК "Копенхаген"
Макс спорт 4
22:30 Благотворителен мач: "Барселона" - "Манчестър Сити"
Четвъртък (25 август)
Нова спорт
13:30 Шампионска лига на Азия: 1/2-финал
bTV Action и Макс спорт 3
19:00 Шампионска лига: Жребии за груповата фаза
Диема спорт 3
19:00 Лига Европа - плейоф, реванш: "Жалгирис" - "Лудогорец"
Диема спорт
20:00 Лига на конференцията - плейоф, реванш: "Базел" - "ЦСКА-София"
b1b.box
21:30 Шампионска лига по футзал: "Фортуна" (Австрия) - "Амиго Северозапад"
можете да направите дарение през PayPal