Quantcast
Футболна ТВ седмица (19-25 ноември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (19-25 ноември)

370

Петък (19 ноември)

Диема спорт
17:30 Първа лига: "Берое" - "Пирин"
22:00 Лига 1: "Монако" - "Лил"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Хановер" - "Падерборн"
21:45 Чемпиъншип: "Куинс Парк Рейнджърс" - "Лутън"

Диема спорт 3
21:30 Първа Бундеслига: "Аугсбург" - "Байерн"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Леванте" - "Атлетик" (Билбао)


Събота (20 ноември)

Диема спорт
13:00 Първа лига: "Царско село" - "Славия"
15:15 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "Черно море"
17:45 Първа лига: "ЦСКА-София" - "Арда"
22:00 Лига 1: "Рен" - "Монпелие"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Лестър" - "Челси"
17:00 Премиър лийг: "Уотфорд" - "Манчестър Юнайтед"
19:30 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Арсенал"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Шефилд Юнайтед" - "Ковънтри"
16:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Щутгарт"
19:30 Първа Бундеслига: "Унион" (Берлин) - "Херта"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Селта" - "Виляреал"
17:15 Ла Лига: "Севиля" - "Алавес"
19:30 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Осасуна"
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Еспаньол"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Аталанта" - "Специя"
19:00 Серия А: "Лацио" - "Ювентус"
22:00 Копа Судамерикана, финал: "Атлетико Паранаенсе" - "Брагантино"

Диема спорт 3
18:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Нант"
21:30 Втора Бундеслига: "Вердер" - "Шалке 04"

Ринг
21:45 Серия А: "Фиорентина" - "Милан"

 

Неделя (21 ноември)

Диема спорт
13:00 Втора лига: "Монтана" - "Септември" (Сф)
15:30 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Лудогорец"
18:00 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Локомотив 1929" (Сф)
21:45 Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Олимпик" (Марсилия)

Ринг
13:30 Серия А: "Сасуоло" - "Каляри"
16:00 Серия А: "Салернитана" - "Сампдория"
21:45 Серия А: "Дженоа" - "Рома"

Диема спорт 2
14:00 Чемпиъншип: "Дарби Каунти" - "Борнемут"
16:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Евертън"
18:30 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Лийдс"

Нова спорт
14:30 Втора Бундеслига: "Динамо" (Дрезден) - "Фортуна"
16:30 Първа Бундеслига: "Фрайбург" - "Айнтрахт"  

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Кадис"
17:15 Ла Лига: "Гранада" - "Реал" (Мадрид)
19:30 Ла Лига: "Елче" - "Бетис"
22:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Валенсия"

Макс спорт 1
15:30 Ередивизи: "Фейенорд" - "Цволе"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Болоня" - "Венеция"
19:00 Серия А: "Интер" - "Наполи"
22:00 Мейджър Лийг Сокър, 1/8-финален плейоф: "Ню Йорк Сити" - "Атланта Юнайтед"

Макс спорт 2
17:45 Ередивизи: РКС "Валвайк" - "Аякс"

Диема спорт 3
18:30 Първа Бундеслига: "Майнц 05" - "Кьолн"


Понеделник (22 ноември)

Диема спорт
17:30 Първа лига: "Левски" - "Ботев" (Вр)

b1b-box
18:45 Първенство на България по минифутбол

Макс спорт 3
19:30 Серия А: "Верона" - "Емполи"
21:45 Серия А: "Торино" - "Удинезе"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Сарагоса" - "Леганес"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Майорка"


Вторник (23 ноември)

Макс спорт 3
17:00 Младежка Шампионска лига: "Челси" - "Ювентус"
19:45 Шампионска лига: "Виляреал" - "Манчестър Юнайтед"
22:00 Шампионска лига: "Челси" - "Ювентус"

Диема спорт 3
17:40 Шампионска лига на Азия, финал: "Ал Хилал" - "Поханг Стийлърс"

Макс спорт 4
19:45 Шампионска лига: "Динамо" (Киев) - "Байерн"
22:00 Шампионска лига: "Барселона" - "Бенфика"

Макс спорт 1
22:00 Шампионска лига: "Йънг Бойс" - "Аталанта"

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига: "Лил" - "Ред Бул Залцбург"
 

Сряда (24 ноември)

Макс спорт 3
17:45 Лига Европа: "Спартак" (Москва) - "Наполи"

bTV Action
19:45 Шампионска лига: "Интер" - "Шахтьор" (Донецк)
22:00 Шампионска лига: "Манчестър Сити" - "Пари Сен Жермен"

Ринг
19:45 Шампионска лига: "Бешикташ" - "Аякс"
22:00 Шампионска лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Милан"

Макс спорт 4
19:45 Лига Европа: "Галатасарай" - "Олимпик" (Марсилия)
22:00 Лига на конференцията: "Рома" - "Зоря" (Луганск)
 

Четвъртък (25 ноември)

bTV Action
19:45 Лига Европа: "Цървена звезда" - "Лудогорец"
22:00 Лига Европа: "Монако" - "Реал Сосиедад"

Ринг
19:45 Лига на конференцията: "Мура" - "Тотнъм"
22:00 Лига Европа: "Олимпиакос" - "Фенербахче"

Макс спорт 2
19:45 Лига Европа: "Локомотив" (Москва) - "Лацио"
23:40 Мейджър Лийг Сокър, 1/4-финал: "Колорадо Рапидс" - "Портланд Тимбърс"

Макс спорт 3
22:00 Лига на конференцията: "Будьо/Глимт" - "ЦСКА-София"

 

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (14-20 януари)

14.01.2022

424
Футболна ТВ седмица (7-13 януари)

07.01.2022

483
Футболна ТВ програма (24 декември - 6 януари)

24.12.2021

454