Футболна ТВ седмица (23-29 септември)
Петък (23 септември)
Диема спорт
19:00 Лига на нациите: Грузия - Северна Македония
21:45 Лига на нациите: Босна и Херцеговина - Черна гора
Диема спорт 2
19:00 Лига на нациите: Естония - Малта
21:45 Лига на нациите: Германия - Унгария
БНТ 3
21:45 Лига на нациите: България - Гибралтар
Диема спорт 3
21:45 Лига на нациите: Италия - Англия
Нова спорт
21:45 Лига на нациите: Финландия - Румъния
Събота (24 септември)
Нова спорт
14:30 Англия, Лига 1: "Форест Грийн Роувърс" - "Екзетър"
17:00 Англия, Лига 1: "Портсмут" - "Болтън"
21:45 Лига на нациите: Шотландия - Република Ирландия
Диема спорт
16:00 Лига на нациите: Армения - Украйна
19:00 Лига на нациите: Северна Ирландия - Косово
21:45 Лига на нациите: Сърбия - Швеция
b1b.box
17:00 Квалификация за Евро 2023 (до 19 г.): България - Люксембург
Диема спорт 2
19:00 Лига на нациите: Словения - Норвегия
21:45 Лига на нациите: Чехия - Португалия
Диема спорт 3
21:45 Лига на нациите: Испания - Швейцария
Неделя (25 септември)
Нова спорт
14:30 Англия, Лига 1: "Плимут Аргайл" - "Ипсуич"
21:45 Лига на нациите: Австрия - Хърватия
Диема спорт
16:00 Лига на нациите: Андора - Латвия
19:00 Лига на нациите: Азербайджан - Казахстан
21:45 Лига на нациите: Уелс - Полша
Диема спорт 2
16:00 Лига на нациите: Молдова - Лихтенщайн
19:00 Лига на нациите: Словакия - Беларус
21:45 Лига на нациите: Нидерландия - Белгия
Диема спорт 3
21:45 Лига на нациите: Дания - Франция
Макс спорт 4
22:00 Ла Лига 2: "Лас Палмас" - "Гранада"
Понеделник (26 септември)
БНТ 1 / БНТ 3
21:45 Лига на нациите: Северна Македония - България
Нова спорт
21:45 Лига на нациите: Гибралтар - Грузия
Диема спорт
21:45 Лига на нациите: Унгария - Италия
Диема спорт 2
21:45 Лига на нациите: Англия - Германия
Вторник (27 септември)
b1b.box
17:00 Квалификация за Евро 2023 (до 19 г.): България - Турция
Нова спорт
21:45 Лига на нациите: Норвегия - Сърбия
Диема спорт
21:45 Лига на нациите: Швейцария - Чехия
Диема спорт 2
21:45 Лига на нациите: Португалия - Испания
Четвъртък (29 септември)
Диема спорт
17:00 Втора лига: "Марица" - "Монтана"
20:15 Първа лига: "Арда" - "Хебър"
можете да направите дарение през PayPal