Футболна ТВ седмица (25 февруари-3 март)
Петък (25 февруари)
Макс спорт 4
02:30 Копа Либертадорес: "Олимпия" (Парагвай) - "Атлетико Насионал" (Колумбия)
22:00 Ла Лига: "Леванте" - "Елче"
Диема спорт
12:30 Втора лига: "Марица" - "Септември" (Сф)
15:00 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Царско село"
17:30 Първа лига: "ЦСКА-София" - "Ботев" (Вр)
22:00 Лига 1: "Монпелие" - "Рен"
Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Хановер" - "Холщайн" (Кийл)
Ринг
19:45 Серия А: "Милан" - "Удинезе
Диема спорт 3
21:30 Първа Бундеслига: "Хофенхайм" - "Щутгарт"
Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Саутхемптън" - "Норич"
Макс спорт 3
22:00 Серия А: "Дженоа" - "Интер"
Събота (26 февруари)
Диема спорт
12:30 Първа лига: "Берое" - "Ботев" (Пд)
15:00 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Левски"
17:30 Първа лига: "Лудогорец" - "Славия"
22:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Сент Етиен"
Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Лийдс" - "Тотнъм"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Уотфорд"
19:30 Премиър лийг: "Евертън" - "Манчестър Сити"
Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Карлсруе" - "Шалке 04"
16:30 Първа Бундеслига: "Байер" - "Арминия"
19:30 Първа Бундеслига: "Айнтрахт" - "Байерн"
21:30 Втора Бундеслига: "Динамо" (Дрезден) - "Дармщат"
Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Блекбърн" - "Куинс Парк Рейнджърс"
17:00 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Астън Вила"
Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Майорка" - "Валенсия"
17:15 Ла Лига: "Хетафе" - "Алавес"
19:30 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Реал" (Мадрид)
22:00 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Селта"
Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Салернитана" - "Болоня"
19:00 Серия А: "Емполи" - "Ювентус"
21:45 Серия А: "Сасуоло" - "Фиорентина"
Ринг
20:00 Примейра лига: "Маритимо" - "Спортинг" (Лисабон)
Неделя (27 февруари)
Макс спорт 4
01:00 Мейджър Лийг Сокър: "Интер Маями" - "Чикаго Файър"
15:00 Ла Лига: "Виляреал" - "Еспаньол"
17:15 Ла Лига: "Севиля" - "Бетис"
19:30 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Осасуна"
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Атлетик" (Билбао)
Диема спорт
12:45 Втора лига: "Марек" - "Миньор" (Пк)
15:15 Първа лига: "Локомотив 1929" (Сф) - "Черно море"
18:05 Лига 1: "Троа" - "Олимпик" (Марсилия)
Макс спорт 1
13:15 Ередивизи: АЗ "Алкмаар" - "Фейенорд"
15:30 Ередивизи: "Спарта" (Ротердам) - ПСВ "Айндховен"
17:45 Ередивизи: "Гоу Ахед Игълс" - Аякс"
Ринг
13:30 Серия А: "Торино" - "Каляри"
16:00 Серия А: "Верона" - "Венеция"
20:00 Примейра лига: "Бенфика" - "Витория" (Гимараеш)
22:30 Примейра лига: "Порто" - "Жил Висенте"
Нова спорт
14:00 Лига 1: "Монако" - "Реймс"
16:00 Лига 1: "Анже" - "Ланс"
Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Вердер"
16:30 Първа Бундеслига: "Бохум" - РБ (Лайпциг)
18:30 Първа Бундеслига: "Аугсбург" - "Борусия" (Дортмунд)
Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Уулвърхемптън"
18:30 Купа на лигата на Англия, финал: "Челси" - "Ливърпул"
21:45 Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Лил"
Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Специя" - "Рома"
21:45 Серия А: "Лацио" - "Наполи"
23:55 Мейджър Лийг Сокър: "ЛА Галакси" - "Ню Йорк Сити"
Понеделник (28 февруари)
Диема спорт
17:30 Първа лига: "Пирин" - "Арда"
Нова спорт
21:30 Чемпиъншип: "Уест Бромич Албиън" - "Суонзи"
Ринг
21.45 Серия А: "Аталанта" - "Сампдория"
Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Малага" - "Картахена"
Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Гранада" - "Кадис"
Вторник (1 март)
Диема спорт
17:30 Купа на България, 1/4-финал: "ЦСКА-София" - "Локомотив" (Пд)
21:55 ФА Къп, 1/8-финал: "Мидълзбро" - "Тотнъм"
Макс спорт 3
19:00 Младежка Шампионска лига: "Пари Сен Жермен" - "Севиля"
22:00 Купа на Италия, 1/2-финал, първи мач: "Милан" - "Интер"
Макс спорт 2
19:30 Купа на Турция, 1/4-финал: "Трабзонспор" - "Анталияспор"
22:00 Купа на Франция, 1/2-финал: "Ница" - "Версай"
Нова спорт
19:30 Серия Б: "Алесандрия" - "Комо"
21:30 ФА Къп, 1/8-финал: "Кристъл Палас" - "Стоук Сити"
Диема спорт 2
21:15 ФА Къп, 1/8-финал: "Питърбъро" - "Манчестър Сити"
Диема спорт 3
21:45 Купа на Германия, 1/4-финал: "Унион" (Берлин) - "Санкт Паули"
Сряда (2 март)
Макс спорт 4
02:30 Копа Либертадорес: "Флуминенсе" (Бразилия) - "Мийонариос" (Колумбия)
16:00 Купа на Турция, 1/4-финал: "Сиваспор" - "Карагюмрюк"
19:30 Купа на Турция, 1/4-финал: "Бешикташ" - "Кайзериспор"
22:00 Ла Лига: "Майорка" - "Реал Сосиедад"
Диема спорт
14:30 Купа на България, 1/4-финал: "Монтана" - "Лудогорец"
17:30 Купа на България, 1/4-финал: "Септември" (Сф) - "Левски"
21:15 ФА Къп, 1/8-финал: "Лутън" - "Челси"
Диема спорт 2
19:30 Купа на Германия, 1/4-финал: "Хамбургер" - "Карлсруе"
22:15 ФА Къп, 1/8-финал: "Ливърпул" - "Норич"
Диема спорт 3
19:30 Купа на Германия, 1/4-финал: "Хановер" - РБ (Лайпциг)
21:45 Купа на Германия, 1/4-финал: "Бохум" - "Фрайбург"
Нова спорт
19:30 Серия Б: "Лече" - "Асколи"
21:30 ФА Къп, 1/8-финал: "Саутхемптън" - "Уест Хем"
Ринг
22:00 Купа на краля на Испания, 1/2-финал-реванш: "Валенсия" - "Атлетик" (Билбао)
Макс спорт 3
22:00 Купа на Италия, 1/2-финал, първи мач: "Фиорентина" - "Ювентус"
Макс спорт 2
22:15 Купа на Франция, 1/2-финал: "Нант" - "Монако"
Четвъртък (3 март)
Макс спорт 4
00:15 Копа Либертадорес: "Гуарани" (Парагвай) - "Америка Минейро" (Бразилия)
02:30 Копа Либертадорес: "Естудиантес де Ла Плата" (Аржентина) - "Аудакс Италиано" (Чили)
Макс спорт 3
02:30 Рекопа Судамерикана, финал-реванш: "Палмейрас" (Бразилия) - "Атлетико Паранаенсе" (Бразилия)
Диема спорт
17:30 Купа на България, 1/4-финал: "Славия" - "Берое"
Диема спорт 2
22:15 ФА Къп, 1/8-финал:"Евертън" - "Боръм Ууд"
Ринг
22:00 Купа на краля на Испания, 1/2-финал-реванш: "Бетис" - "Райо Валекано"
можете да направите дарение през PayPal