Quantcast
Футболна ТВ седмица (27 май - 2 юни) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (27 май - 2 юни)

342

Петък (27 май)

Макс спорт 4
01:00 Копа Либертадорес: "Атлетико Паранаензе" - "Каракас"
19:00 Жребий за Копа Либертадорес и Копа Судамерикана

Макс спорт 3
03:00 Копа Либертадорес: "Бока Хуниорс" - "Депортиво" (Кали)

Диема спорт
20:00 Плейоф за място в Първа лига: "Ботев" (Вр) - "Етър"


Събота (28 май)

Нова спорт
18:00 Англия, Лига 2, финален плейоф: "Мансфийлд" - "Порт Вейл"

Диема спорт
18:30 Плейоф за място в Лига на конференцията: "Ботев" (Пд) - "Берое"

bTV Action и Макс спорт 3
22:00 Шампионска лига, финал: "Ливърпул" - "Реал" (Мадрид)


Неделя (29 май)

Макс спорт 4
02:00 Мейджър Лийг Сокър: "Торонто" - "Чикаго Файър"
19:30 Ла Лига 2: Мултигол

Макс спорт 3
15:30 Ередивизи, финален плейоф-реванш: АЗ "Алкмаар" - "Витес"

БНТ 3
16:30 Евро 2022 за юноши (до 17 г.), 1/2-финал: Франция - Португалия
21:00 Евро 2022 за юноши (до 17 г.), 1/2-финал: Нидерландия - Сърбия

Диема спорт 2
18:30 Чемпиъншип, финален плейоф: "Хъдърсфийлд" - "Нотингам Форест"
21:30 Серия Б, финален плейоф-реванш: "Пиза" - "Монца"

Диема спорт
20:00 Франция, Лига 1, плейоф-реванш: "Сент Етиен" - "Оксер"


Понеделник (30 май)

Макс спорт 4
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Интер Маями" - "Портланд Тимбърс"

 

Сряда (1 юни)

Диема спорт 2
16:00 Младежка Купа на Азия: Австралия - Кувейт
19:00 Лига на нациите: Полша - Уелс

Нова спорт
16:00 Младежка купа на Азия 2022: Иран - Катар

БНТ 3
19:00 Евро 2022 за юноши (до 17 г.), финал: Франция - Нидерландия
21:45 Плейоф за Мондиал 2022: Шотландия - Украйна

Диема спорт 3
21:45 Финалисима: Италия - Аржентина

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига 2, полуфинален плейоф - първи мач: "Тенерифе" - "Лас Палмас"


Четвъртък (2 юни)

Нова спорт
16:00 Младежка купа на Азия: Република Корея - Малайзия
18:00 Младежка купа на Азия: Тайланд - Виетнам

БНТ 1
19:00 Лига на нациите: България - Северна Македония

Диема спорт 3
19:00 Лига на нациите: Грузия - Гибралтар
21:45 Лига на нациите: Испания - Португалия

Макс спорт 4
20:00 Ла Лига 2, полуфинален плейоф - първи мач: "Жирона" - "Ейбар"

Диема спорт
21:45 Лига на нациите: Чехия - Швейцария

Диема спорт 2
21:45 Лига на нациите: Сърбия - Норвегия

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (6-12 май)

06.05.2022

237
Футболна ТВ седмица (29 април - 5 май)

29.04.2022

344
Футболна седмица (1-7 април)

01.04.2022

311