Quantcast
Футболна ТВ седмица (29 април - 5 май) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (29 април - 5 май)

344

Петък (29 април)

Макс спорт 4
01:00 Копа Либертадорес: "Универсидад Католика" - "Фламенго"
03:30 Копа Судамерикана: "Унион Ла Калера" - "Сантос"
22:00 Ла Лига: "Севиля" - "Кадис"

Диема спорт
17:30 Първа лига, II осмица: "Берое" - "Арда"
20:00 Първа лига, II осмица: "ЦСКА 1948" - Локомотив" (Пд)

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига: "Вердер" - "Холщайн" (Кийл)
21:30 Първа Бундеслига: "Унион" (Берлин) - "Гройтер Фюрт"

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Санкт Паули" - "Нюрнберг"
21:45 Чемпиъншип: "Куинс Парк Рейнджърс" - "Шефилд Юнайтед"

Диема спорт 2
22:00 Франция, Лига 1: "Страсбург" - "Пари Сен Жермен"


Събота (30 април)

Диема спорт
12:00 Шампионска лига на Азия: "Кавазаки Фронтале" - "Гуанджоу"
14:30 Втора Бундеслига: "Инголщат" - "Хамбургер"
17:30 Първа лига, I шестица: "Левски" - "Ботев" (Пд)
20:00 Първа лига, I шестица: "Лудогорец" - "ЦСКА-София"

Диема спорт 2
12:00 Шампионска лига на Азия: "Джохор Дарул Такзим" - "Улсан Хюндай"
14:30 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Ливърпул"
17:00 Премиър лийг: "Уулвърхемптън" - "Брайтън & Хоув Албиън"
19:30 Премиър лийг: "Лийдс" - "Манчестър Сити"
22:00 Франция, Лига 1: "Рен" - "Сент Етиен"

Нова спорт
14:30 Англия, Лига 1: "Джилингам" – "Родъръм"
16:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Бохум"
21:30 Втора Бундеслига: "Дармщат" - "Ерцгебирге" (Ауе)

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Алавес" - "Виляреал"
17:15 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Еспаньол"
19:30 Ла Лига: "Валенсия" - "Леванте"
22:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Наполи" - "Сасуоло"
19:00 Серия А: "Сампдория" - "Дженоа"
21:45 Серия А: "Специя" - "Лацио"

Ринг
16:00 Серия А: "Каляри" - "Верона"
19:00 Примейра лига: "Маритимо" - "Бенфика"
21:00 Примейра лига: "Порто" - "Визела"

Диема спорт 3
16:30 Първа Бундеслига: "Майнц 05" - "Байерн"
19:30 Първа Бундеслига: "Хофенхайм" - "Фрайбург"

Макс спорт 1
19:45 Ередивизи: "Аякс" -  "Цволе"

 

Неделя (1 май)

Макс спорт 3
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Ингланд Революшън" - "Интер Маями"
16:00 Серия А: "Милан" - "Фиорентина"
19:00 Серия А: "Удинезе" - "Интер"
21:45 Серия А: "Рома" - "Болоня"

Макс спорт 4
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Ню Йорк Ред Булс"
15:00 Ла Лига: "Елче" - "Осасуна"
17:15 Ла Лига: "Гранада" - "Селта"
19:30 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Реал Сосиедад"
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Майорка"

Ринг
13.30 Серия А: "Ювентус" - "Венеция"
16:00 Серия А: "Емполи" - "Торино"
22.30 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Жил Висенте"

Диема спорт
14:00 Шампионска лига на Азия: "Китчи" - "Висел Кобе"
16:30 Втора лига: "Етър" - "Спартак 1918" (Вн)
19:00 Първа лига, I шестица: "Славия" - "Черно море"
21:45 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Марсилия) - "Олимпик" (Лион)

Нова спорт
14:00 Франция, Лига 1: "Троа" - "Лил"
16:00 Франция, Лига 1: "Монако" - "Анже"
18:05 Франция, Лига 1: "Бордо" - "Ница"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Евертън" - "Челси"
18:30 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Арсенал"
21:00 Суперлига на Гърция: ПАОК - АЕК

Диема спорт 3
16:00 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Лестър"

 

Понеделник (2 май)

Нова спорт
14:30 Англия, Лига 2: "Салфорд" - "Мансфийлд"
17:00 Англия, Лига 2: "Порт Вейл" - "Нюпорт Каунти"
19:15 Чемпиъншип: "Фулъм" - "Лутън"    
21:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - РБ (Лайпциг)

Диема спорт
17:30 Първа лига, II осмица: "Ботев" (Вр) - "Пирин"
20:00 Първа лига, II осмица: "Локомотив 1929" (Сф) - "Царско село"

Макс спорт 3
19:30 Ла Лига 2: "Леганес" - "Уеска"

Диема спорт 3
21:30 Първа Бундеслига: "Байер" - "Айнтрахт"

Ринг
21:45 Серия А: "Аталанта" - "Салернитана"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Брентфорд"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Бетис"

 

Вторник (3 май)

Диема спорт 2
21:00 Чемпиъншип: "Борнемут" - "Нотингам Форест"

Макс спорт 3
22:00 Шампионска лига, 1/2-финал-реванш: "Виляреал" - "Ливърпул"

 

Сряда (4 май)

Макс спорт 4
01:15 Копа Судамерикана: "Куяба" - "Расинг Клуб"
03:30 Копа Либертадорес: "Америка Минейро" - "Атлетико Минейро"

b1b-box
17:00 Купа на аматьорската лига, 1/2-финал: "Дунав от Русе" - "Саяна" (Хасково)

Диема спорт
17:30 Втора лига: "Марица" - "Миньор" (Пк)
20:00 Втора лига: "Литекс" - "Янтра"

Диема спорт 2
19:00 Суперлига на Гърция: ПАОК - "Олимпиакос"

bTV Action
22:00 Шампионска лига, 1/2-финал-реванш: "Реал" (Мадрид) - "Манчестър Сити"

 

Четвъртък (5 май)

Макс спорт 4
01:00 Копа Либертадорес: "Талерес Кордоба" - "Фламенго"
22:00 Лига на Конференцията, 1/2-финал-реванш: "Олимпик" (Марсилия) - "Фейенорд"

Макс спорт 3
03:00 Копа Либертадорес: "Депортиво" (Кали) - "Коринтианс"
22:00 Лига на Конференцията, 1/2-финал-реванш: "Рома" - "Лестър"

b1b-box
19:45 Минифутбол: Мини футболна лига България

Нова спорт
21:45 Англия, Лига 1, 1/2-финален плейоф-първи мач: "Уикъмб" - "Милтън Кийнс Донс"

bTV Action
22:00 Лига Европа, 1/2-финал-реванш: "Айнтрахт" - "Уест Хем"

Ринг
22:00 Лига Европа, 1/2-финал-реванш: "Рейнджърс" - РБ (Лайпциг)

 

 

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (27 май - 2 юни)

27.05.2022

342
Футболна ТВ седмица (6-12 май)

06.05.2022

237
Футболна седмица (1-7 април)

01.04.2022

311