Quantcast
Футболна ТВ седмица (3-9 декември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (3-9 декември)

408

Петък (3 декември)

Нова спорт
19:30 Втора Бундеслига: "Вердер" - "Ерцгебирге" (Ауе)
21:45 Чемпиъншип: "Фулъм" - "Борнемут"

Ринг
21:00 Примейра лига: "Портимонензе" - "Порто"
23:15 Примейра лига: "Бенфика" - "Спортинг" (Лисабон)

Диема спорт
21:30 Първа Бундеслига: "Унион" (Берлин) - РБ (Лайпциг)

Диема спорт 2
21:45 ФА Къп, II кръг: "Гейтсхед" - "Чарлтън"

Макс спорт 3
22:00 Ла Лига 2: "Уеска" - "Валядолид"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Гранада" - "Алавес"


Събота (4 декември)

Диема спорт
12:30 Първа лига: "Ботев" (Вр) - "Берое"
15:00 Първа лига: "Левски" - "Ботев" (Пд)
22:00 Лига 1: "Ланс" - "Пари Сен Жермен"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Челси"
17:00 Премиър лийг: "Уулвърхемптън" - "Ливърпул"
19:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Байерн"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Ковънтри" - "Уест Бромич Албиън"
16:30 Първа Бундеслига: "Майнц 05" - "Волфсбург"
19:30 Премиър лийг: "Уотфорд" -  "Манчестър Сити"
21:30 Втора Бундеслига: "Санкт Паули" - "Шалке 04"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Севиля" - "Виляреал"
17:15 Ла Лига: "Барселона" - "Бетис"
19:30 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Майорка"
22:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Реал" (Мадрид)

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Милан" - "Салернитана"
19:00 Серия А: "Рома" - "Интер"
21:45 Серия А: "Наполи" - "Аталанта"

Макс спорт 2
17:30 Ередивизи: ПСВ "Айндховен" - "Утрехт"

Ринг
20:00 Примейра лига: "Боавища" - "Маритимо"


Неделя (5 декември)

Макс спорт 4
01:30 Мейджър Лийг Сокър, 1/2-финал: "Портланд Тимбърс" - "Реал Солт Лейк"
15:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Еспаньол"
17:15 Ла Лига: "Елче" - "Кадис"
19:30 Ла Лига: "Леванте" - "Осасуна"
22:00 Ла Лига: "Селта" - "Валенсия"

Диема спорт
12:15 Първа лига: "Славия" - "Локомотив" (Пд)
14:30 Първа лига: "Локомотив 1929" (Сф) - "Лудогорец"
16:45 Първа лига: "Пирин" - "ЦСКА-София"

Ринг
13:30 Серия А: "Болоня" - "Фиорентина"
16:00 Серия А: "Венеция" - "Верона"
21:45 Серия А: "Ювентус" - "Дженоа"

Нова спорт
14:00 Лига 1: "Сент Етиен" - "Рен"
16:00 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Норич"
18:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Фрайбург"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Хановер" - "Хамбургер"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Кристъл Палас"
18:30 Премиър лийг: "Астън Вила" - "Лестър"
21:45 Лига 1: "Бордо" - "Олимпик" (Лион)

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Специя" - "Сасуоло"
19:00 Серия А: "Сампдория" - "Лацио"
22:00 Мейджър Лийг Сокър, 1/2-финал: "Филаделфия Юниън" - "Ню Йорк Сити"

Макс спорт 1
17:45 Ередивизи: "Фейенорд" -  "Фортуна" (Ситард)


Понеделник (6 декември)

Диема спорт
12:00 Втора лига: "Миньор" (Пк) - "Хебър"
14:30 Първа лига: "Черно море" - "ЦСКА 1948"
16:45 Първа лига: "Арда" - "Царско село"
21:00 ФА Къп: Жребий за III кръг
21:45 ФА Къп, II кръг: "Боръм Ууд" - "Сейнт Олбанс Сити"

b1b-box
18:45 Минифутбол: БАМФ

Ринг
19:30 Серия А: "Емполи" - "Удинезе"

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Каляри" - "Торино"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Евертън" - "Арсенал"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Атлетик" (Билбао)

 

Вторник (7 декември)

Макс спорт 3
17:00 Младежка Шампионска лига: "Реал" (Мадрид) - "Интер"
19:45 Шампионска лига: РБ (Лайпциг) - "Манчестър Сити"
22:00 Шампионска лига: "Милан" - "Ливърпул"

Макс спорт 4
19:45 Шампионска лига: "Пари Сен Жермен" - "Брюж"
22:00 Шампионска лига: "Порто" - "Атлетико" (Мадрид)

Макс спорт 1
22:00 Шампионска лига: "Аякс" - "Спортинг" (Лисабон)

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига: "Реал" (Мадрид) - "Интер"

 

Сряда (8 декември)

bTV Action
19:45 Шампионска лига: "Зенит" - "Челси"
22:00 Шампионска лига: "Байерн" - "Барселона"

Ринг
19:45 Шампионска лига: "Ювентус" - "Малмьо"
22:00 Шампионска лига: "Аталанта" - "Виляреал"

 

Четвъртък (9 декември)

bTV Action
19:45 Лига на конференцията: "ЦСКА-София" - "Рома"
22:00 Лига на конференцията: "Тотнъм" - "Рен"

Ринг
19:45 Лига Европа: "Реал Сосиедад" - ПСВ "Айндховен"
22:00 Лига Европа: "Лацио" - "Галатасарай"

Макс спорт 2
19:45 Лига Европа: "Легия" (Варшава) - "Спартак" (Москва)

Макс спорт 4
19:45 Лига Европа: "Наполи" - "Лестър"
22:00 Лига Европа: "Брага" - "Цървена Звезда"

Макс спорт 3
22:00 Лига Европа: "Лудогорец" - "Мидтиланд"

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (14-20 януари)

14.01.2022

424
Футболна ТВ седмица (7-13 януари)

07.01.2022

483
Футболна ТВ програма (24 декември - 6 януари)

24.12.2021

454