Quantcast
Футболна ТВ седмица (7-13 януари) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (7-13 януари)

490

Петък (7 януари)

Ринг
20:30 Примейра лига: "Санта Клара" - "Спортинг" (Лисабон)

Диема спорт 3
21:30 Първа Бундеслига: "Байерн" - "Борусия" (Мьонхенгладбах)

Диема спорт
22:00 Лига 1: "Бордо" - "Олимпик" (Марсилия)

Диема спорт 2
22:00 ФА Къп, 1/32-финал: "Суиндън" - "Манчестър Сити"


Събота (8 януари)

Диема спорт
14:30 ФА Къп, 1/32-финал: "Бристъл Сити" - "Фулъм"
17:00 ФА Къп, 1/32-финал: "Нюкасъл" - "Кеймбридж"
19:30 ФА Къп, 1/32-финал: "Хъл Сити" - "Евертън"

Диема спорт 3
14:30 ФА Къп, 1/32-финал: "Мансфийлд" - "Мидълзбро"
16:30 Първа Бундеслига: "Байер" - "Унион" (Берлин)
19:30 Първа Бундеслига: "Айнтрахт" - "Борусия" (Дортмунд)

Нова спорт
14:30 ФА Къп, 1/32-финал: "Бърнли" - "Хъдърсфийлд"
17:00 ФА Къп, 1/32-финал: "Уест Бромич Албиън" - "Брайтън & Хоув Албиън"
19:30 ФА Къп, 1/32-финал: "Суонзи" - "Саутхемптън"

Диема спорт 2
14:45 ФА Къп, 1/32-финал: "Милуол" - "Кристъл Палас"
17:00 ФА Къп, 1/32-финал: "Лестър" - "Уотфорд"
19:30 ФА Къп, 1/32-финал: "Челси" - "Честърфийлд"
22:00 Лига 1: "Ланс" - "Рен"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Леванте" - "Майорка"
17:15 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Селта"
19:30 Ла Лига: "Гранада" - "Барселона"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Валенсия"

Ринг
20:00 Примейра лига: "Ещорил" - "Порто"
22:30 Примейра лига: "Боавища" - "Тондела"


Неделя (9 януари)

Ринг
13:30 Серия А: "Венеция" - "Милан"
15:30 Серия А: "Каляри" - "Болоня"
18:00 Купа на африканските нации: Камерун - Буркина Фасо
20:00 Примейра лига: "Бенфика" - "Пасош Ферейра"
22:00 Купа на африканските нации: Етиопия - Кабо Верде (второ полувреме)

Макс спорт 3
13:30 Серия А: "Емполи" - "Сасуоло"
15:30 Серия А: "Торино" - "Фиорентина"
17:30 Серия А: "Наполи" - "Сампдория"
19:30 Серия А: "Рома" - "Ювентус"
21:45 Серия А: "Интер" - "Лацио"

Диема спорт
14:00 Лига 1: "Брест"  - "Ница"
16:15 ФА Къп, 1/32-финал: "Уест Хем" - "Лийдс"
21:45 Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Пари Сен Жермен"

Диема спорт 3
14:30 ФА Къп, 1/32-финал: "Лутън" - "Харогейт Таун"
16:30 Първа Бундеслига: "Херта" - "Кьолн"
18:30 Първа Бундеслига: "Бохум" - "Волфсбург"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Райо Валекано" - "Бетис"
17:15 Ла Лига: "Севиля" - "Хетафе"
19:30 Ла Лига: "Алавес" - "Атлетик" (Билбао)
22:00 Ла Лига: "Виляреал" - "Атлетико" (Мадрид)

Диема спорт 2
16:00 ФА Къп, 1/32-финал: "Ливърпул" - "Шрюсбъри"
19:10 ФА Къп, 1/32-финал: "Нотингам Форест" - "Арсенал"

Нова спорт
16:00 ФА Къп, 1/32-финал: "Тотнъм" - "Моркамб"
18:05 Лига 1: "Нант" - "Монако"


Понеделник (10 януари)

Ринг
15:00 Купа на африканските нации: Сенегал - Зимбабве
18:00 Купа на африканските нации: Мароко - Гана
21:00 Купа на африканските нации: Коморски о-ви - Габон

Диема спорт 2
21:55 ФА Къп, 1/32-финал: "Манчестър Юнайтед" - "Астън Вила"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Овиедо" - "Ейбар"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Еспаньол" - "Елче"

 

11 януари (вторник)

Ринг
15:00 Купа на африканските нации: Алжир - Сиера Леоне
18:00 Купа на африканските нации: Нигерия - Египет
21:00 Купа на африканските нации: Судан - Гвинея-Бисау

Диема спорт 3
21:45 Премиър лийг: "Саутхемптън" - "Брентфорд"

 

Сряда (12 януари)

Ринг
15:00 Купа на африканските нации: Тунис - Мали
18:00 Купа на африканските нации: Мавритания - Гамбия
21:00 Купа на африканските нации: Екваториална Гвинея - Кот д`Ивоар

Макс спорт 3
18:30 Купа на Италия, 1/8-финал: "Аталанта" - "Венеция"
22:00 Суперкупа на Италия: "Интер" - "Ювентус"

bTV Action
21:00 Суперкупа на Испания, 1/2-финал: "Реал" (Мадрид) - "Барселона"

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/2-финал реванш: "Тотнъм" - "Челси"

Диема спорт 3
21:45 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Норич"

 

Четвъртък (13 януари)

Ринг
18:00 Купа на африканските нации: Камерун - Етиопия
21:00 Купа на африканските нации: Кабо Верде - Буркина Фасо

Макс спорт 3
19:00 Купа на Италия, 1/8-финал: "Наполи" - "Фиорентина" 
22:00 Купа на Италия, 1/8-финал: "Милан" - "Дженоа"

bTV Action
21:00 Суперкупа на Испания, 1/2-финал: "Атлетико" (Мадрид) - "Атлетик" (Билбао)

Нова спорт
21:30 Серия Б: "Беневенто" - "Монца"

Диема спорт 2
21:45 Купа на лигата на Англия, 1/2-финал-реванш: "Ливърпул" - "Арсенал"

 

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (6-12 май)

06.05.2022

236
Футболна ТВ седмица (29 април - 5 май)

29.04.2022

340
Футболна седмица (1-7 април)

01.04.2022

311