Спортна ТВ седмица (14-20 януари)
ПЕТЪК, 14 януари
Евроспорт 2
02:00 Голф: PGA тур, Открито първенство на Хавай, I ден
12:00 Фигурно пързаляне (танцови двойки): ЕП в Талин, кратка програма
18:00 Фигурно пързаляне (мъже): ЕП в Талин, волна програма
Макс спорт 2
02:30 НХЛ: "Детройт Ред Уингс" - "Уинипег Джетс"
19:00 Баскетбол: Евролига, ЦСКА (Москва) - АСВЕЛ
21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Баскония"
Sport+
03:30 Тенис (жени): WTA 250, Аделаида, 1/2-финал
10:30 Тенис (жени): WTA 250, Аделаида, 1/2-финал
TV+
04:30 Тенис (жени): WTA 500, Сидни, 1/2-финал
10:00 Тенис (жени): WTA 500, Сидни, 1/2-финал
Евроспорт 1
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, 1/2-финал
13:15 Ски (мъже): СК във Венген, спускане
15:00 Биатлон (жени): СК в Руполдинг, 4х6 км щафета
16:45 Ски бягане (мъже и жени): СК в Ла Руси, спринт
17:30 Снукър: Мастърс, 1/4-финал
18:55 Ски скокове (мъже): СК в Закопане, голяма шанца
20:45 Снукър: Мастърс, 1/4-финал
b1b-box
15:00 Волейбол: квалификация за ЕП за юноши (до 18 г.), Гърция - Румъния
СЪБОТА, 15 януари
Евроспорт 2
02:00 Голф: PGA тур, Открито първенство на Хавай, II ден
10:05 Сноуборд (мъже и жени): СК в Зимонхьое
13:30 Фигурно пързаляне (танцови двойки): ЕП в Талин, волна програма
17:15 Снукър: Мастърс, 1/2-финал
18:30 Фигурно пързаляне (жени): ЕП в Талин, волна програма
Макс спорт 2
04:00 НХЛ: "Колорадо Авъланч" - "Аризона Койотис"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Левски 2014" - "Шумен"
21:00 НХЛ: "Ню Йорк Айлъндърс" - "Вашингтон Кепитълс"
02:00 ММА: UFC Fight Night, Калвин Кейтар - Гига Чикадзе
Sport+
07:30 Тенис (жени): WTA 250, Аделаида, финал
TV+
08:00 Тенис (жени): WTA 500, Сидни, финал
Евроспорт 1
09:00 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, финал
11:00 Северна комбинация (мъже): СК в Клингентал, голяма шанца
11:45 Ски (жени): СК в Цаухензее, спускане
13:15 Ски (мъже): СК във Венген, спускане
15:15 Биатлон (мъже): СК в Руполдинг, 4х7,5 км щафета
16:50 Ски скокове (мъже): СК в Закопане, голяма шанца, отборно
20:45 Снукър: Мастърс, 1/2-финал
b1b-box
13:00 Баскетбол: ББЛ, "Дрийм тийм" - "Локомотив Б" (Горна Оряховица)
15:00 Баскетбол: ББЛ, "Мега жега" - "Предаторс Б"
17:30 Волейбол: квалификация за ЕП за юноши (до 18 г.), България - Сърбия
Диема спорт 3
13:30 Хокей на лед: КХЛ, "Автомобилист" - "Динамо" (Москва)
Макс спорт 1
15:30 Е-спортове: A1 Гейминг лийг
23:35 НФЛ: плейофи, "Синсинати Бенгалс" - "Лас Вегас Рейдърс"
03:15 НФЛ: плейофи, "Бъфало Билс" - "Ню Ингланд Пейтриътс"
Диема спорт
19:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Обрадойро" - "Билбао"
Нова спорт
21:00 Баскетбол: Серия А, "Виртус" (Болоня) - "Тревизо"
НЕДЕЛЯ, 16 януари
Макс спорт 3
01:00 НХЛ: "Флорида Пантърс" - "Кълъмбъс Блу Джакетс"
Диема спорт 2
01:30 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Торонто Раптърс"
13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Валенсия" - "Барселона"
Евроспорт 2
02:00 Голф: PGA тур, Открито първенство на Хавай, III ден
11:20 Фрийстайл ски (мъже и жени): СК в Фонт Ромеу, слоупстайл
14:45 Снукър: Мастърс, финал (I сесия)
Макс спорт 4
02:30 Профибокс: галавечер в Ню Йорк, Джо Смит - Калъм Джонсън
Евроспорт 1
11:00 Ски (мъже): СК във Венген, слалом, I манш
12:15 Ски (жени): СК в Цаухензее, супер Г
13:45 Биатлон (жени): СК в Руполдинг, 10 км преследване
14:30 Ски (мъже): СК във Венген, слалом, I манш
15:30 Биатлон (мъже): СК в Руполдинг, 12,5 км преследване
16:50 Ски скокове (мъже): СК в Закопане, голяма шанца
20:45 Снукър: Мастърс, финал (II сесия)
b1b-box
15:00 Хандбал (жени): Шампионска лига, "Кастамону Беледийеси Спор" - "Севехоф"
17:00 Хандбал (жени): Шампионска лига, ЦСКА (Москва) - "Вайпърс" (Кристиансанд)
20:00 Волейбол: квалификация за ЕП за юноши (до 18 г.), България - Гърция
Диема спорт
18:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Сарагоса"
20:00 НБА: "Детройт Пистънс" - "Финикс Сънс"
Макс спорт 2
20:00 НФЛ: плейофи, "Тампа Бей Бъканиърс" - "Филаделфия Ийгълс"
23:30 НФЛ: плейофи, "Далас Каубойс" - "Сан Франциско Фортинайнърс"
03:15 НФЛ: плейофи, "Канзас Сити Чийфс" - "Питсбърг Стийлърс"
Диема спорт 3
21:00 Баскетбол: Серия А, "Бреша" - "Бриндизи"
ПОНЕДЕЛНИК, 17 януари
Евроспорт 2
04:00 Голф: PGA тур, Открито първенство на Хавай, IV ден
05:00 Тенис: Australian Open, I кръг
Евроспорт 1
04:00 Тенис: Australian Open, I кръг
Диема спорт
19:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Зенит" - ЦСКА (Москва)
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Балкан" - "Академик" (Пловдив)
22:00 НХЛ: "Колорадо Авъланч" - "Минесота Уайлд"
03:15 НФЛ: плейофи, "Лос Анджелис Рамс" - "Аризона Кардиналс"
b1b-box
19:30 Баскетбол: ББЛ, "Волтрон" - "Карпополис Б"
Диема спорт 3
20:00 НБА 360
ВТОРНИК, 18 януари
Евроспорт 1
01:55 Тенис: Australian Open, I кръг
Евроспорт 2
02:00 Тенис: Australian Open, I кръг
Макс спорт 2
19:00 Волейбол (мъже): Чалъндж къп, "Скра" (Белхатув) - "Нефтохимик"
Макс спорт 1
19:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Жешув" - "Прометей" (Днипро)
22:00 Баскетбол: Еврокупа, "Ховентут" - "Тренто"
b1b-box
20:15 Хокей на лед: НСА - "Славия"
СРЯДА, 19 януари
Евроспорт 1
01:55 Тенис: Australian Open, II кръг
Евроспорт 2
02:00 Тенис: Australian Open, II кръг
Макс спорт 1
18:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Фенербахче" - "Марица" (Пловдив)
21:00 Баскетбол: Еврокупа, "Андора" - "Локомотив" (Кубан)
Диема спорт 2
18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - СКА
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Рилски спортист" - "Берое"
21:30 Баскетбол: Еврокупа, "Цедевита" (Любляна - Гран Канария
b1b-box
19:30 Баскетбол: ББЛ, "Феникс" - "Файърболс"
21:30 Баскетбол: ББЛ, "Политехника Б" - "Спортни таланти"
ЧЕТВЪРТЪК, 20 януари
Евроспорт 1
01:55 Тенис: Australian Open, II кръг
15:15 Биатлон (мъже): СК в Антхолц, 20 км индивидуално
17:00 Снукър: Шутаут, I кръг
20:45 Снукър: Шутаут, I кръг
Евроспорт 2
02:00 Тенис: Australian Open, II кръг
15:00 Снукър: Шутаут, I кръг
22:00 Голф: PGA тур, Америкън Експрес, I ден
Макс спорт 1
09:00 Голф: Абу Даби Чемпиъншип, I ден
18:00 Баскетбол: Евролига, УНИКС - "Барселона"
21:05 Баскетбол: Евролига, "Макаби" (Тел Авив) - "Олимпиакос"
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол: Евролига, "Зенит" - "Монако"
21:00 WRC: рали "Монте Карло", SS1 Люсерам-Лантоск
b1b-box
20:15 Хокей на лед: ЦСКА - "Ирбис"
Нова спорт
21:30 Баскетбол: Серия А, "Бреша" - "Пезаро"
можете да направите дарение през PayPal