Quantcast
Спортна ТВ седмица (14-20 януари) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (14-20 януари)

260

ПЕТЪК, 14 януари

Евроспорт 2

02:00 Голф: PGA тур, Открито първенство на Хавай, I ден
12:00 Фигурно пързаляне (танцови двойки): ЕП в Талин, кратка програма
18:00 Фигурно пързаляне (мъже): ЕП в Талин, волна програма

Макс спорт 2

02:30 НХЛ: "Детройт Ред Уингс" - "Уинипег Джетс"
19:00 Баскетбол: Евролига, ЦСКА (Москва) - АСВЕЛ
21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Баскония"

Sport+

03:30 Тенис (жени): WTA 250, Аделаида, 1/2-финал
10:30 Тенис (жени): WTA 250, Аделаида, 1/2-финал

TV+

04:30 Тенис (жени): WTA 500, Сидни, 1/2-финал
10:00 Тенис (жени): WTA 500, Сидни, 1/2-финал

Евроспорт 1

10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, 1/2-финал
13:15 Ски (мъже): СК във Венген, спускане
15:00 Биатлон (жени): СК в Руполдинг, 4х6 км щафета
16:45 Ски бягане (мъже и жени): СК в Ла Руси, спринт
17:30 Снукър: Мастърс, 1/4-финал
18:55 Ски скокове (мъже): СК в Закопане, голяма шанца
20:45 Снукър: Мастърс, 1/4-финал

b1b-box

15:00 Волейбол: квалификация за ЕП за юноши (до 18 г.), Гърция - Румъния

 

СЪБОТА, 15 януари

Евроспорт 2

02:00 Голф: PGA тур, Открито първенство на Хавай, II ден
10:05 Сноуборд (мъже и жени): СК в Зимонхьое
13:30 Фигурно пързаляне (танцови двойки): ЕП в Талин, волна програма
17:15 Снукър: Мастърс, 1/2-финал
18:30 Фигурно пързаляне (жени): ЕП в Талин, волна програма

Макс спорт 2

04:00 НХЛ: "Колорадо Авъланч" - "Аризона Койотис"
19:00 Баскетбол: НБЛ, "Левски 2014" - "Шумен"
21:00 НХЛ: "Ню Йорк Айлъндърс" - "Вашингтон Кепитълс"
02:00 ММА: UFC Fight Night, Калвин Кейтар - Гига Чикадзе

Sport+

07:30 Тенис (жени): WTA 250, Аделаида, финал

TV+

08:00 Тенис (жени): WTA 500, Сидни, финал

Евроспорт 1

09:00 Тенис (мъже): ATP 250, Аделаида, финал
11:00 Северна комбинация (мъже): СК в Клингентал, голяма шанца
11:45 Ски (жени): СК в Цаухензее, спускане
13:15 Ски (мъже): СК във Венген, спускане
15:15 Биатлон (мъже): СК в Руполдинг, 4х7,5 км щафета
16:50 Ски скокове (мъже): СК в Закопане, голяма шанца, отборно
20:45 Снукър: Мастърс, 1/2-финал

b1b-box

13:00 Баскетбол: ББЛ, "Дрийм тийм" - "Локомотив Б" (Горна Оряховица)
15:00 Баскетбол: ББЛ, "Мега жега" - "Предаторс Б"
17:30 Волейбол: квалификация за ЕП за юноши (до 18 г.), България - Сърбия

Диема спорт 3

13:30 Хокей на лед: КХЛ, "Автомобилист" - "Динамо" (Москва)

Макс спорт 1

15:30 Е-спортове: A1 Гейминг лийг
23:35 НФЛ: плейофи, "Синсинати Бенгалс" - "Лас Вегас Рейдърс"
03:15 НФЛ: плейофи, "Бъфало Билс" - "Ню Ингланд Пейтриътс"

Диема спорт

19:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Обрадойро" - "Билбао"

Нова спорт

21:00 Баскетбол: Серия А, "Виртус" (Болоня) - "Тревизо"

 

НЕДЕЛЯ, 16 януари

Макс спорт 3

01:00 НХЛ: "Флорида Пантърс" - "Кълъмбъс Блу Джакетс"

Диема спорт 2

01:30 НБА: "Милуоки Бъкс" - "Торонто Раптърс"
13:30 Баскетбол: Лига Ендеса, "Валенсия" - "Барселона"

Евроспорт 2

02:00 Голф: PGA тур, Открито първенство на Хавай, III ден
11:20 Фрийстайл ски (мъже и жени): СК в Фонт Ромеу, слоупстайл
14:45 Снукър: Мастърс, финал (I сесия)

Макс спорт 4

02:30 Профибокс: галавечер в Ню Йорк, Джо Смит - Калъм Джонсън

Евроспорт 1

11:00 Ски (мъже): СК във Венген, слалом, I манш
12:15 Ски (жени): СК в Цаухензее, супер Г
13:45 Биатлон (жени): СК в Руполдинг, 10 км преследване
14:30 Ски (мъже): СК във Венген, слалом, I манш
15:30 Биатлон (мъже): СК в Руполдинг, 12,5 км преследване
16:50 Ски скокове (мъже): СК в Закопане, голяма шанца
20:45 Снукър: Мастърс, финал (II сесия)

b1b-box

15:00 Хандбал (жени): Шампионска лига, "Кастамону Беледийеси Спор" - "Севехоф"
17:00 Хандбал (жени): Шампионска лига, ЦСКА (Москва) - "Вайпърс" (Кристиансанд)
20:00 Волейбол: квалификация за ЕП за юноши (до 18 г.), България - Гърция

Диема спорт

18:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Реал" (Мадрид) - "Сарагоса"
20:00 НБА: "Детройт Пистънс" - "Финикс Сънс"

Макс спорт 2

20:00 НФЛ: плейофи, "Тампа Бей Бъканиърс" - "Филаделфия Ийгълс"
23:30 НФЛ: плейофи, "Далас Каубойс" - "Сан Франциско Фортинайнърс"
03:15 НФЛ: плейофи, "Канзас Сити Чийфс" - "Питсбърг Стийлърс"

Диема спорт 3

21:00 Баскетбол: Серия А, "Бреша" - "Бриндизи"

 

ПОНЕДЕЛНИК, 17 януари

Евроспорт 2

04:00 Голф: PGA тур, Открито първенство на Хавай, IV ден
05:00 Тенис: Australian Open, I кръг

Евроспорт 1

04:00 Тенис: Australian Open, I кръг

Диема спорт

19:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Зенит" - ЦСКА (Москва)

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Балкан" - "Академик" (Пловдив)
22:00 НХЛ: "Колорадо Авъланч" - "Минесота Уайлд"
03:15 НФЛ: плейофи, "Лос Анджелис Рамс" - "Аризона Кардиналс"

b1b-box

19:30 Баскетбол: ББЛ, "Волтрон" - "Карпополис Б"

Диема спорт 3

20:00 НБА 360

 

ВТОРНИК, 18 януари

Евроспорт 1

01:55 Тенис: Australian Open, I кръг

Евроспорт 2

02:00 Тенис: Australian Open, I кръг

Макс спорт 2

19:00 Волейбол (мъже): Чалъндж къп, "Скра" (Белхатув) - "Нефтохимик"

Макс спорт 1

19:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Жешув" - "Прометей" (Днипро)
22:00 Баскетбол: Еврокупа, "Ховентут" - "Тренто"

b1b-box

20:15 Хокей на лед: НСА - "Славия"

 

СРЯДА, 19 януари

Евроспорт 1

01:55 Тенис: Australian Open, II кръг

Евроспорт 2

02:00 Тенис: Australian Open, II кръг

Макс спорт 1

18:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, "Фенербахче" - "Марица" (Пловдив)
21:00 Баскетбол: Еврокупа, "Андора" - "Локомотив" (Кубан)

Диема спорт 2

18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - СКА

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: НБЛ, "Рилски спортист" - "Берое"
21:30 Баскетбол: Еврокупа, "Цедевита" (Любляна - Гран Канария

b1b-box

19:30 Баскетбол: ББЛ, "Феникс" - "Файърболс"
21:30 Баскетбол: ББЛ, "Политехника Б" - "Спортни таланти"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 20 януари

Евроспорт 1

01:55 Тенис: Australian Open, II кръг
15:15 Биатлон (мъже): СК в Антхолц, 20 км индивидуално
17:00 Снукър: Шутаут, I кръг
20:45 Снукър: Шутаут, I кръг

Евроспорт 2

02:00 Тенис: Australian Open, II кръг
15:00 Снукър: Шутаут, I кръг
22:00 Голф: PGA тур, Америкън Експрес, I ден

Макс спорт 1

09:00 Голф: Абу Даби Чемпиъншип, I ден
18:00 Баскетбол: Евролига, УНИКС - "Барселона"
21:05 Баскетбол: Евролига, "Макаби" (Тел Авив) - "Олимпиакос"

Макс спорт 2

19:00 Баскетбол: Евролига, "Зенит" - "Монако"
21:00 WRC: рали "Монте Карло", SS1 Люсерам-Лантоск

b1b-box

20:15 Хокей на лед: ЦСКА - "Ирбис"

Нова спорт

21:30 Баскетбол: Серия А, "Бреша" - "Пезаро"

Ключови думи:

спортна тв програма

Още

Спортът по телевизията - 20 януари

20.01.2022

3146
Бойко Борисов в Силистра

24.12.2021

484
Спортна ТВ седмица (7-13 януари)

07.01.2022

227