Quantcast
Спортна ТВ седмица (18-24 септември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (18-24 септември)

209

ПЕТЪК, 18 септември

Евроспорт 1

11:00 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, свободна тренировка
12:30 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, хиперпол
14:25 Колоездене: Тур дьо Франс, XIX етап

Нова спорт

19:00 Хокей на лед: КХЛ, "Нефтехимик" - "Авангард"

Макс спорт 1

10:55 Moto GP: ГП на Римини, първа тренировка
12:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим
14:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим
16:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим
18:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим
20:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим

Макс спорт 2

15:05 Moto GP: ГП на Римини, втора тренировка
17:00 Рали: WRC, Турция
20:00 Спидуей: ГП на Прага, първо състезание

 

СЪБОТА, 19 септември

Евроспорт 1

11:30 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, загрявка
14:30 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, интродукция

Евроспорт 2

13:55 Колоездене: Тур дьо Франс, ХХ етап

Нова спорт

19:00 Баскетбол: Лига АСВ, "Ховентут" - "Уникаха"

Диема спорт 2

04:00 НБА: Западна конференция, финал, мач №1

Макс спорт 1

08:35 Суперкарс: Тейлъм Бенд, първо състезание
10:55 Moto GP: ГП на Римини, трета тренировка
13:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/4-финал
15:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/4-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/4-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/4-финал

Макс спорт 2

10:00 Рали: WRC, Турция
12:30 Moto GP: ГП на Римини, квалификация
17:15 Moto Е: ГП на Римини, първо състезание с електрически мотори

Макс спорт 3

15:00 Рали крос: Латвия, първо състезание

 

НЕДЕЛЯ, 20 септември

Евроспорт 1

00:00 Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман
16:40 Колоездене: Тур дьо Франс, XXI етап

Евроспорт 2

11:55 Мотоциклетизъм: Супербайк, Барселона, спринтово състезание

Нова спорт

13:00 Баскетбол: ВТБ лига, "Химки" - "Зенит"
17:00 Хокей на лед: КХЛ, "Динамо" (М) - "Спартак"
19:30 Баскетбол: Лига АСВ, "Баскония" - "Валенсия"

Диема спорт 2

03:30 НБА: Източна конференция, финал, мач №3, "Маями" - "Бостън"

Макс спорт 1

05:25 Суперкарс: Тейлъм Бенд, второ състезание
07:50 Суперкарс: Тейлъм Бенд, трето състезание
10:20 Moto GP: ГП на Римини, загрявка
11:00 Moto Е: ГП на Римини, второ състезание с електрически мотори
12:00 Moto 3: ГП на Римини, състезание
13:15 Moto 2: ГП на Римини, състезание
14:30 Moto GP: ГП на Римини, състезание
16:00 Рали крос: Латвия, второ състезание
19:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/2-финал

Макс спорт 2

03:00 ММА: UFC, Колби Ковингтън - Тайрън Удли
09:00 Рали: WRC, Турция
13:00 Рали: WRC, Турция
15:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, 1/2-финал

Макс спорт 3

02:30 НАСКАР: състезание в Бристол

 

ПОНЕДЕЛНИК, 21 септември

Евроспорт 1

16:30 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг

Евроспорт 2

11:00 Тенис: Ролан Гарос, квалификации, I кръг

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, ЦСКА (М) - "Йокерит"

Макс спорт 1

11:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
13:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
15:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
17:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург

Макс спорт 2

18:00 Тенис (мъже): ATP 1000, Рим, финал

 

ВТОРНИК, 22 септември

БНТ 3

16:25 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група D, "Нептунас" (Клайпеда) - "Лондон Лайънс"
20:25 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група D, "Цмоки" (Минск) - "Балкан" (Ботевград)

Евроспорт 1

16:30 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг

Евроспорт 2

11:00 Тенис: Ролан Гарос, квалификации, I кръг

Нова спорт

17:00 Хокей на лед: КХЛ, "Металург" - "Барис"

Макс спорт 1

11:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
13:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
15:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
17:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
19:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург

 

СРЯДА, 23 септември

БНТ 3

16:25 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група С, "Фрибург Олимпик" - "Спортинг" (Лисабон)
20:25 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група С, "Клуж Напока" - "Игокеа" (Александровац)

Евроспорт 1

16:30 Снукър: Европейски Мастърс, I кръг
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, II кръг

Евроспорт 2

11:00 Тенис: Ролан Гарос, квалификации, II кръг

Нова спорт

19:30 Баскетбол: ВТБ лига, "Локомотив" (Кубан) - "Калев"

Макс спорт 1

11:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
13:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
15:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
17:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
19:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург

 

ЧЕТВЪРТЪК, 24 септември

БНТ 3

19:55 Баскетбол: ШЛ, квалификации, група D, финал

Евроспорт 1

15:35 Колоездене: СП в Имола, жени, часовник
17:40 Снукър: Европейски Мастърс, II кръг
21:00 Снукър: Европейски Мастърс, II кръг

Евроспорт 2

11:00 Тенис: Ролан Гарос, квалификации, III кръг

Нова спорт

22:45 Баскетбол: Лига АСВ, "Уникаха" - "Барселона"

Макс спорт 1

13:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
15:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
17:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург
19:30 Тенис (мъже): ATP 500, Хамбург

Макс спорт 2

15:00 Голф: Европейски тур, Ирландия Оупън
23:00 ММА: Cage Warriors 114, галавечер от Манчестър

 

Ключови думи:

спортна тв програма

Още

Спортът по телевизията днес - 22 октомври

22.10.2020

1483
Спортна тв програма (16-22 октомври)

16.10.2020

242
Спортна тв седмица (9-15 октомври)

09.10.2020

462