Quantcast
Спортна ТВ седмица (20-26 май) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (20-26 май)

208

ПЕТЪК, 20 май

Диема спорт 3

03:30 НБА: Източна конференция, финал, мач №2, "Маями Хийт" - "Бостън Селтикс"
15:00 Формула 1: ГП на Испания, първа тренировка
18:00 Формула 1: ГП на Испания, втора тренировка

Макс спорт 2

04:30 НХЛ: плейофи, "Колорадо Авъланч" - "Сейнт Луис Блус"
19:00 Баскетбол: НБЛ, 1/2-финал, мач №4, "Левски 2014" - "Балкан"
21:15 Голф: PGA Чемпиъншип, II ден

TV+

14:00 Тенис (жени): WTA 250, Рабат, 1/2-финал
16:30 Тенис (жени): WTA 250, Рабат, 1/2-финал

Евроспорт 1

14:10 Колоездене: Джиро д`Италия, ХIII етап

Макс спорт 3

15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/2-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, 1/2-финал

Макс спорт 1

15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/2-финал
17:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, 1/2-финал
21:00 WRC: рали Португалия, SS9 Лоусада
22:00 Профибокс: галавечер в Лондон, Брад Фостър - Йонут Балута

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Великобритания - Финландия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Казахстан - Словакия

Sport+

16:30 Тенис (жени): WTA 250, Страсбург, 1/2-финал
18:30 Тенис (жени): WTA 250, Страсбург, 1/2-финал

b1b-box

17:30 Волейбол (младежи): квалификация за Евро `22 (до 22 г.), България - Франция
20:30 Баскетбол: ББЛ, "Балкан 2" - ЦСКА

Нова спорт

19:30 ММА: Максфайт 48

 

СЪБОТА, 21 май

Макс спорт 1

03:00 НХЛ, плейофи, "Каролина Хърикейнс" - "Ню Йорк Рейнджърс"
09:30 WRC: рали Португалия, SS10 Виейра до Миньо 1
17:00 Баскетбол: Евролига, мач за 3-то място
20:00 Баскетбол: Евролига, финал

Диема спорт 2

04:00 НБА: Западна конференция, финал, мач №2, "Голдън Стейт Уориърс" - "Далас Маверикс"
11:00 Автомобилизъм: DTM, Лаузицринг, първа квалификация
14:15 Автомобилизъм: DTM, Лаузицринг, първо състезание
16:10 Автомобилизъм: Трофей на DTM, Лаузицринг, първо състезание

Макс спорт 2

08:30 Суперкарс: Уинтън, първо състезание
15:30 Тенис (мъже): ATP 250, Лион, финал
20:00 Голф: PGA Чемпиъншип, III ден

Евроспорт 1

11:30 Автомобилизъм: СК за електрически автомобили, Истанбул, квалификация
13:50 Колоездене: Джиро д`Италия, ХIV етап
18:45 Конен спорт: Световен тур на шампионите, Сен Тропе

Евроспорт 2

12:00 Кану-каяк: СК в Рачице, спринт
15:50 Супербайк: СШ в Ещорил, първо състезание
17:00 Суперспорт: СШ в Ещорил, първо състезание

Ринг

12:20 Хокей на лед: СП във Финландия, САЩ - Швеция
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Канада - Швейцария

Диема спорт 3

14:00 Формула 1: ГП на Испания, трета тренировка
15:30 Автомобилизъм: Порше Карера къп, Ред Бул Ринг, първо състезание
17:00 Формула 1: ГП на Испания, квалификация

TV+ / Sport+

14:00 Тенис (жени): WTA 250, Рабат, финал
16:00 Тенис (жени): WTA 250, Страсбург, финал

Макс спорт 3

16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Женева, финал

Макс спорт 4

16:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Бирмингам

b1b-box

16:00 Волейбол (младежи): квалификация за Евро `22 (до 22 г.), Унгария - България
19:45 Кикбокс: Профайт-19

 

НЕДЕЛЯ, 22 май

Макс спорт 2

02:00 ММА (жени): UFC Fight Night, Холи Холм - Кетлин Виейра
05:15 Суперкарс: Уинтън, второ състезание
08:30 Суперкарс: Уинтън, трето състезание
21:00 Голф: PGA Чемпиъншип, IV ден

Диема спорт 3

03:30 НБА: Източна конференция, финал, мач №3, "Бостън Селтикс" - "Маями Хийт"
16:00 Формула 1: ГП на Испания, състезание

Макс спорт 1

10:30 WRC: рали Португалия, SS19 Фафе 1
14:00 WRC: рали Португалия, SS21 Фафе 2, бонус етап
19:00 Волейбол (жени): Шампионска лига, финал, "Конеляно" - "Вакъфбанк"
22:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, финал, "Тренто" - "Закса"
00:30 НАСКАР: Тексас

Диема спорт 2

11:00 Автомобилизъм: DTM, Лаузицринг, втора квалификация
14:15 Автомобилизъм: DTM, Лаузицринг, второ състезание
16:10 Автомобилизъм: Трофей на DTM, Лаузицринг, второ състезание

Евроспорт 1

11:30 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Евроспорт 2

12:00 Тенис: Ролан Гарос, I кръг
14:00 Колоездене: Джиро д`Италия, ХV етап
18:45 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Диема спорт

15:30 Автомобилизъм: Порше Карера къп, Ред Бул Ринг, второ състезание

b1b-box

16:00 Баскетбол: ББЛ, мач за 3-то място
18:00 Баскетбол: ББЛ, финал

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Казахстан - Германия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Швеция - Норвегия

 

ПОНЕДЕЛНИК, 23 май

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: плейофи, "Едмънтън Ойлърс" - "Калгари Флeймс"

Диема спорт 2

04:00 НБА: Западна конференция, финал, мач №3, "Далас Маверикс" - "Голдън Стейт Уориърс"

Евроспорт 1

11:30 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Евроспорт 2

12:00 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, САЩ - Чехия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Канада - Дания

 

ВТОРНИК, 24 май

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: плейофи, "Флорида Пантърс" - "Тампа Бей Лайтнинг"

Диема спорт 3

03:30 НБА: Източна конференция, финал, мач №4, "Бостън Селтикс" - "Маями Хийт"

Евроспорт 1

11:30 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Евроспорт 2

11:50 Колоездене: Джиро д`Италия, ХVI етап
18:45 Тенис: Ролан Гарос, I кръг

Ринг

12:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Германия - Швейцария
16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, САЩ - Норвегия
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, Финландия - Чехия

b1b-box

20:00 Баскетбол: ББЛ

Диема спорт

22:00 Баскетбол: Лига Ендеса, 1/4-финал, мач №1, "Валенсия" - "Баскония"

 

СРЯДА, 25 май

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: плейофи

Диема спорт 2

04:00 НБА: Западна конференция, финал, мач №4, "Далас Маверикс" - "Голдън Стейт Уориърс"

Евроспорт 1

11:30 Тенис: Ролан Гарос, II кръг

Евроспорт 2

13:20 Колоездене: Джиро д`Италия, ХVII етап
18:45 Тенис: Ролан Гарос, II кръг

b1b-box

20:00 Баскетбол: ББЛ

Диема спорт

22:00 Баскетбол: Лига Ендеса, 1/4-финал, мач №1, "Реал" (Мадрид) - "Манреса"

 

ЧЕТВЪРТЪК, 26 май

Макс спорт 2

03:00 НХЛ: плейофи, "Колорадо Авъланч" - "Сейнт Луис Блус"

Диема спорт 3

03:30 НБА: Източна конференция, финал, мач №5, "Маями Хийт" - "Бостън Селтикс"

Евроспорт 1

11:30 Тенис: Ролан Гарос, II кръг

Евроспорт 2

12:00 Тенис: Ролан Гарос, II кръг
14:30 Колоездене: Джиро д`Италия, ХVIII етап
18:45 Тенис: Ролан Гарос, II кръг
23:00 Голф: PGA тур, Чарлс Шуаб Чалъндж, I ден

Макс спорт 1

14:30 Голф: Дъч Оупън, I ден

Ринг

16:20 Хокей на лед: СП във Финландия, 1/4-финал, Швеция - Канада
20:20 Хокей на лед: СП във Финландия, 1/4-финал, САЩ - Швейцария

b1b-box

20:00 Баскетбол: ББЛ

Диема спорт 2

22:00 Баскетбол: Лига Ендеса, 1/4-финал, мач №1, "Ховентут" - "Тенерифе"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма

Още

Спортът по телевизията - 25 юни

25.06.2022

621
Спортна ТВ седмица (24-30 юни)

24.06.2022

87
Спортна ТВ седмица (17-23 юни)

17.06.2022

210