Quantcast
Спортна ТВ седмица (23-29 септември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (23-29 септември)

199

ПЕТЪК, 23 септември

Евроспорт 1

01:05 Колоездене (младежи): СП в Уолонгонг, общ старт
05:50 Колоездене (мъже до 23 г.): СП в Уолонгонг, общ старт
15:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Лондон, I ден

Диема спорт 2

05:00 Баскетбол (жени): Мондиал `22, Сърбия - Япония
11:00 Баскетбол (жени): Мондиал `22, Франция - Канада

Макс спорт 1

09:00 Moto GP: ГП на Япония, първа тренировка
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/4-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/4-финал
19:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/4-финал
21:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/4-финал

Макс спорт 2

13:30 Голф: Франция Оупън, II ден
19:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, Полша - Хърватия
21:30 Тенис (мъже): ATP 250, Сан Диего, 1/4-финал
23:30 Тенис (мъже): ATP 250, Сан Диего, 1/4-финал
03:30 Тенис (мъже): ATP 250, Сан Диего, 1/4-финал
05:30 Тенис (мъже): ATP 250, Сан Диего, 1/4-финал

b1b.box

16:00 Хокей на лед: Континентална купа, "Тарту Велк 494" - "Сисак"
19:30 Хокей на лед: Континентална купа, "Скаутафелаг" - НСА

Евроспорт 2

18:30 Голф: Купата на президентите, САЩ, II ден

 

СЪБОТА, 24 септември

Евроспорт 1

01:00 Колоездене (девойки): СП в Уолонгонг, общ старт
15:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Лондон, II ден
21:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Лондон, II ден

Макс спорт 1

04:45 Moto GP: ГП на Япония, втора тренировка
06:30 Moto GP: ГП на Япония, квалификация
15:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/2-финал
17:00 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, 1/2-финал
20:00 Профибокс: галавечер в Манчестър

Макс спорт 3

05:00 ММА: Cage Warriors 143, галавечер в Сан Диего
14:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, Турция - Тайланд

Диема спорт 2

07:30 Баскетбол (жени): Мондиал `22, САЩ - Китай
11:00 Автомобилизъм: DTM, Ред Бул Ринг, първа квалификация
14:15 Автомобилизъм: DTM, Ред Бул Ринг, първо състезание
16:05 Автомобилизъм: Трофей на DTM, Ред Бул Ринг, първо състезание

Евроспорт 2

12:00 Автомобилизъм: СК за електрически коли, квалификация
14:50 Супербайк: СШ в Барселона, първо състезание
16:00 Суперспорт: СШ в Барселона, първо състезание
19:00 Голф: Купата на президентите, САЩ, III ден

Диема спорт 3

14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, жребий
15:30 Автомобилизъм: Порше Карера къп, Заксенринг, първо състезание

Макс спорт 2

14:30 Голф: Франция Оупън, III ден
21:30 Волейбол (жени): Мондиал `22, Бразилия - Чехия
00:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сан Диего, 1/2-финал
02:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сан Диего, 1/2-финал

b1b.box

18:30 Волейбол (младежи): Евро `22 до 20 г., 1/2-финал, Италия - България
20:30 Хокей на лед: Континентална купа, НСА - "Тарту Велк 494"

Нова спорт

19:30 Баскетбол: Суперкупа на Испания, 1/2-финал, "Реал" (Мадрид) - "Бетис"

 

НЕДЕЛЯ, 25 септември

Евроспорт 1

03:05 Колоездене (мъже): СП в Уолонгонг, общ старт
14:00 Тенис (мъже): Купа Лейвър, Лондон, III ден

Макс спорт 1

04:35 Moto GP: ГП на Япония, загрявка
06:00 Moto 3: ГП на Япония, състезание
07:20 Moto 2: ГП на Япония, състезание
09:00 Moto GP: ГП на Япония, състезание
16:30 Тенис (мъже): ATP 250, Мец, финал
20:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, Германия - България
22:30 НАСКАР: Тексас

Диема спорт 2

11:00 Баскетбол (жени): Мондиал `22, Австралия - Сърбия
13:30 Баскетбол (жени): Мондиал `22, Япония - Канада

Нова спорт

11:00 Автомобилизъм: DTM, Ред Бул Ринг, втора квалификация
19:30 Баскетбол: Суперкупа на Испания, финал

Диема спорт 3

12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификация
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификация
16:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификация
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификация

Евроспорт 2

13:20 Супербайк: СШ в Барселона, второ състезание
14:50 Суперспорт: СШ в Барселона, второ състезание
19:00 Голф: Купата на президентите, САЩ, IV ден

Макс спорт 2

14:30 Голф: Франция Оупън, IV ден
20:00 НФЛ: "Канзас Сити Чийфс" - "Индианаполис Колтс"
23:20 НФЛ: "Грийн Бей Пакърс" - "Тампа Бей Бъканиърс"
03:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сан Диего, финал

b1b.box

16:00 Хокей на лед: Континентална купа, "Сисак" - НСА
19:30 Хокей на лед: Континентална купа, "Тарту Велк 494" - "Скаутафелаг"

Макс спорт 3

21:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, Сърбия - Канада

 

ПОНЕДЕЛНИК, 26 септември

Диема спорт 3

02:00 ММА: WGP 67, бойно събитие във Франкфурт
12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификация
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София, квалификация
16:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
20:00 Тенис (мъже): АТР 250, София

Макс спорт 2

06:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
17:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, Сърбия - България
22:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, САЩ - Канада

Диема спорт 2

09:00 Баскетбол (жени): Мондиал `22, Франция - Япония
13:30 Баскетбол (жени): Мондиал `22, Канада - Австралия

Евроспорт 2

14:00 Катерене (мъже и жени): СК в Джакарта, трудност, финал

Евроспорт 1

15:00 Снукър: Бритиш Оупън, I кръг
21:00 Снукър: Бритиш Оупън, I кръг

Макс спорт 1

16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
18:30 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив

 

ВТОРНИК, 27 септември

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: контрола, "Ню Йорк Рейнджърс" - "Ню Йорк Айлъндърс"
06:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
19:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, Италия - Белгия

Диема спорт 2

06:30 Баскетбол (жени): Мондиал `22, Китай - Белгия
10:30 Баскетбол (жени): Мондиал `22, Сърбия - Франция
13:30 Баскетбол (жени): Мондиал `22, Австралия - Япония

Диема спорт 3

12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
16:00 Тенис (двойки мъже): АТР 250, София
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
20:00 Тенис (мъже): АТР 250, София

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
18:30 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив

Макс спорт 3

15:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, Турция - Корея

Евроспорт 2

15:00 Снукър: Бритиш Оупън, II кръг

Евроспорт 1

16:00 Колоездене: Обиколка на Хърватия, I етап
21:00 Снукър: Бритиш Оупън, II кръг

 

СРЯДА, 28 септември

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: контрола, "Каролина Хърикейнс" - "Тампа Бей Лайтнинг"
06:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
18:30 Волейбол (жени): Мондиал `22, Турция - Доминиканска република

Диема спорт 3

12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
16:00 Тенис (двойки мъже): АТР 250, София
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
20:00 Тенис (мъже): АТР 250, София

Макс спорт 1

12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
18:30 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
20:30 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив

Евроспорт 2

15:00 Снукър: Бритиш Оупън, II кръг

Макс спорт 3

15:15 Волейбол (жени): Мондиал `22, Китай - Япония

Евроспорт 1

16:00 Колоездене: Обиколка на Хърватия, II етап
21:00 Снукър: Бритиш Оупън, III кръг

b1b.box

19:35 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Телеком Веспрем" - "Динамо" (Букурещ)
21:35 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Магдебург" - "Пари Сен Жермен"

Диема спорт

22:00 Баскетбол: Лига Ендеса, "Жирона" - "Реал" (Мадрид)

 

ЧЕТВЪРТЪК, 29 септември

Макс спорт 2

02:00 НХЛ: контрола, "Ню Йорк Рейнджърс" - "Ню Джърси Девълс"
06:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
08:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
10:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
13:00 Тенис (мъже): ATP 250, Сеул
17:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, Сърбия - Германия
20:00 Волейбол (жени): Мондиал `22, САЩ - България

Диема спорт 2

05:00 Баскетбол (жени): Мондиал `22, 1/4-финал, САЩ - Сърбия
07:30 Баскетбол (жени): Мондиал `22, 1/4-финал, Пуерто Рико - Канада
11:00 Баскетбол (жени): Мондиал `22, 1/4-финал, Китай - Франция
13:30 Баскетбол (жени): Мондиал `22, 1/4-финал, Белгия - Австралия
22:30 Баскетбол (мъже): Лига Ендеса, "Манреса" - "Тенерифе"

Макс спорт 1

08:00 WRC: рали Нова Зеландия, SS1 Пукекава Окланд Домейн
12:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
14:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
16:00 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив
18:30 Тенис (мъже): ATP 250, Тел Авив

Диема спорт 3

12:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
14:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
16:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
18:00 Тенис (мъже): АТР 250, София
20:00 Тенис (мъже): АТР 250, София

Макс спорт 3

14:00 Голф: Алфред Дънхил Линкс Чемпиъншип, I ден

Евроспорт 2

15:00 Снукър: Бритиш Оупън, III кръг
22:30 Голф: PGA тур, Шампионат на Мисисипи, I ден

Евроспорт 1

16:00 Колоездене: Обиколка на Хърватия, III етап
21:00 Снукър: Бритиш Оупън, IV кръг

b1b.box

19:35 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Кил" - "Пик" (Сегед)
21:35 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Барселона" - "Целйе Пивоварна Лашко"

Нова спорт

20:00 Баскетбол (мъже): Лига Ендеса, "Обрадойро" - "Сарагоса"

 

Ключови думи:

спортна ТВ програма

Още

Спортна ТВ седмица (2-8 декември)

02.12.2022

222
Спортът по телевизията - 7 декември

07.12.2022

2778
Спортна ТВ седмица (25 ноември - 1 декември)

25.11.2022

154