Спортна ТВ седмица (26 ноември - 2 декември)
ПЕТЪК, 26 ноември
Евроспорт 1
10:00 Кърлинг (мъже): ЕП в Лилехамер, 1/2-финал
14:30 Кърлинг (мъже): ЕП в Лилехамер, 1/2-финал
18:05 Ски скокове (мъже): СК в Рука, голяма шанца
20:50 Ски (мъже): СК в Лейк Луис, спускане
Евроспорт 2
11:50 Северна комбинация: СК в Рука, голяма шанца
13:20 Ски бягане (мъже и жени): СК в Рука, спринт
16:00 Северна комбинация: СК в Рука, 5 км
16:30 Ски скокове (жени): СК в Нижни Тагил, малка шанца
19:00 Кърлинг (жени): ЕП в Лилехамер, мач за 3-то място
Макс спорт 2
12:00 Голф: Йобург Оупън, II ден
21:30 Баскетбол: Евролига, "Олимпия" (Милано) - "Олимпиакос"
Диема спорт 3
17:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, САЩ - Италия
Нова спорт
17:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, Сърбия - Австрия
19:30 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Литва - България
Диема спорт 2
18:00 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Русия - Италия
19:45 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - ЦСКА (Москва)
b1b-box
19:30 Баскетбол: А група, "Балкан" - ЦСКА
21:30 Баскетбол: А група, "Фаб файв" - "Локомотив" (София)
Макс спорт 3
21:00 Баскетбол: Евролига, "Монако" - АСВЕЛ
Макс спорт 1
22:30 НХЛ: "Чикаго Блекхоукс" - "Сейнт Луис Блус"
СЪБОТА, 27 ноември
Макс спорт 2
05:30 НХЛ: "Сан Хосе Шаркс" - "Торонто Мейпъл Лийфс"
12:00 Голф: Йобург Оупън, III ден
Евроспорт 2
08:20 Фрийстайл ски: СК в Сикрет Гардън, крос
10:00 Кърлинг (мъже): ЕП в Лилехамер, мач за 3-то място
13:00 Ски скокове (жени): СК в Нижни Тагил, малка шанца
15:00 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
18:30 Ски скокове (мъже): СК в Рука, голяма шанца
20:00 Ски (жени): СК в Килингтън, гигантски слалом, II манш
21:00 Ски (мъже): СК в Лейк Луис, спускане
Евроспорт 1
10:00 Северна комбинация: СК в Рука, голяма шанца
11:10 Ски бягане (мъже): СК в Рука, 15 км
12:40 Биатлон (жени): СК в Йостерсунд, 15 км индивидуално
14:25 Ски бягане (жени): СК в Рука, 10 км
15:50 Биатлон (мъже): СК в Йостерсунд, 20 км индивидуално
18:40 Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис
22:20 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
00:30 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
Нова спорт
11:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, Франция - Великобритания
17:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, Сърбия - Германия
b1b-box
15:00 Волейбол (мъже): Висша лига, "Черно море" - "Арда"
17:00 Волейбол (жени): Демакс лига, "Берое" - "Марица"
19:00 Хандбал (жени): Шампионска лига
НЕДЕЛЯ, 28 ноември
Диема спорт 3
01:00 НБА: "Филаделфия Севънтисиксърс" - "Минесота Тимбърулвс"
22:30 НБА: "Лос Анджелис Клипърс" - "Голдън Стейт Уориърс"
Евроспорт 1
08:20 Сноуборд: СК в Сикрет Гардън, крос, отборно
10:00 Северна комбинация: СК в Рука, голяма шанца
11:10 Ски бягане (жени): СК в Рука, 10 км преследване
11:55 Биатлон (жени): СК в Йостерсунд, 7,5 км спринт
13:20 Ски бягане (мъже): СК в Рука, 15 км преследване
14:20 Биатлон (мъже): СК в Йостерсунд, 10 км спринт
16:05 Северна комбинация: СК в Рука, 10 км
16:35 Ски (жени): СК в Килингтън, слалом, I манш
17:15 Ски скокове: СК в Рука, голяма шанца
19:35 Ски (жени): СК в Килингтън, слалом, II манш
21:05 Ски (мъже): СК в Лейк Луис, супер Г
22:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
00:30 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
Евроспорт 2
11:00 Туристически автомобили: СК в Сочи, първо състезание
13:00 Туристически автомобили: СК в Сочи, второ състезание
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
18:30 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, II кръг
Нова спорт
11:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, Канада - Казахстан
18:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, Испания - Русия
Макс спорт 2
12:00 Голф: Йобург Оупън, IV ден
20:00 НФЛ: "Ню Ингланд Пейтриътс" - "Тенеси Тайтънс"
23:20 НФЛ: "Грийн Бей Пакърс" - "Лос Анджелис Рамс"
b1b-box
14:00 Баскетбол: А група, "Славия" - "Правец"
16:00 Баскетбол: А група, "Хебър" - "Политехника"
17:30 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Фленсбург-Хандевит" - "Динамо" (Букурещ)
Диема спорт
18:45 Волейбол (мъже): Суперлига, "Дея спорт" - ЦСКА
Макс спорт 1
21:00 НХЛ: "Минесота Уайлд" - "Тампа Бей Лайтнинг"
01:00 НХЛ: "Ню Йорк Рейнджърс" - "Ню Йорк Айлъндърс"
Диема спорт 2
22:00 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Полша - Германия
01:00 НБА: "Торонто Раптърс" - "Бостън Селтикс"
ПОНЕДЕЛНИК, 29 ноември
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
00:30 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
Диема спорт 3
17:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, 1/4-финал
Диема спорт 2
18:00 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, Чехия - Литва
Нова спорт
19:00 Баскетбол: квалификация за Мондиал `23, България - Босна и Херцеговина
ВТОРНИК, 30 ноември
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
00:30 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, III кръг
Диема спорт 3
17:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, 1/4-финал
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, ЦСКА (Москва) - "Металург"
Макс спорт 1
19:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Ястжембски Венгиел" - "Хебър"
b1b-box
20:15 Хокей на лед: "Левски" - "Славия"
СРЯДА, 1 декември
Макс спорт 2
05:30 НХЛ: "Лос Анджелис Кингс" - "Анахайм Дъкс"
Евроспорт 1
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, IV кръг
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, IV кръг
00:30 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, IV кръг
Диема спорт 3
17:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, 1/4-финал
Макс спорт 1
18:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Динамо" (Москва) - "Проект" (Варшава)
21:00 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Лубе" (Чивитанова) - "Локомотив" (Новосибирск)
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Витяз" - "Йокерит"
b1b-box
19:30 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Олборг" - "Пик" (Сегед)
21:45 Хандбал (мъже): Шампионска лига, "Монпелие" - "Загреб"
ЧЕТВЪРТЪК, 2 декември
Макс спорт 2
02:30 НХЛ: "Торонто Мейпъл Лийфс" - "Колорадо Авъланч"
12:00 Голф: Южна Африка Оупън, I ден
21:30 Волейбол (мъже): Шампионска лига, "Перуджа" - "Трентино"
Евроспорт 1
14:35 Биатлон (жени): СК в Йостерсунд, 7,5 км спринт
16:30 Фрийстайл ски: СК в Рука, акробатика
17:30 Биатлон (мъже): СК в Йостерсунд, 10 км спринт
20:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, IV кръг
00:30 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, IV кръг
Евроспорт 2
14:45 Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, IV кръг
Диема спорт 3
17:00 Тенис (мъже): Финали за Купа Дейвис, 1/4-финал
Нова спорт
18:30 Хокей на лед: КХЛ, ЦСКА (Москва) - "Локомотив" (Ярославл)
Макс спорт 1
19:45 Баскетбол: Евролига, "Фенербахче" - "Монако"
21:45 Баскетбол: Евролига, "Реал" (Мадрид) - "Макаби" (Тел Авив)
b1b-box
20:15 Хокей на лед: НСА - "Ирбис"
можете да направите дарение през PayPal