Спортна ТВ седмица (4-10 юни)
ПЕТЪК, 4 юни
Макс спорт 2
02:30 НХЛ: "Ню Йорк Айлъндърс" - "Бостън Бруинс"
10:50 Moto GP: ГП на Каталуния, първа тренировка
15:10 Moto GP: ГП на Каталуния, втора тренировка
Диема спорт
11:30 Формула 1: ГП на Азербайджан, първа тренировка
15:00 Формула 1: ГП на Азербайджан, втора тренировка
Евроспорт 1
11:55 Тенис: Ролан Гарос, III кръг
Евроспорт 2
12:00 Тенис: Ролан Гарос, III кръг
15:20 Колоездене: Критериум Дофине, VI етап
17:05 Тенис: Ролан Гарос, III кръг
22:00 Голф: PGA Tour, Мемориал Турнамънт, II ден
Макс спорт 3
16:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Сърбия - Франция
19:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Полша - САЩ
22:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Канада - България
Ринг
20:30 Волейбол (жени): Златна лига, България - Словакия
СЪБОТА, 5 юни
Макс спорт 1
09:00 WRC: рали Сардиния, SS9 Койлуна - Лоеле 1
11:30 WRC: рали Сардиния, SS11 Койлуна - Лоеле 2
14:30 Голф: Европейски тур, Европа Оупън, I кръг
21:00 Профибокс: Даниел Дюбоа - Богдан Дину
Евроспорт 1
10:00 Автомобилизъм: СK за туристически автомобили, Нюрбургринг
12:00 Тенис: Ролан Гарос, III кръг
Макс спорт 2
10:50 Moto GP: ГП на Каталуния, трета тренировка
13:30 Moto GP: ГП на Каталуния, квалификация
17:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Русия - Полша
23:00 НХЛ: "Тампа Бей Лайтнинг" - "Каролина Хърикейнс"
Евроспорт 2
12:00 Тенис: Ролан Гарос, III кръг
14:20 Колоездене: Критериум Дофине, VII етап
16:00 Тенис: Ролан Гарос, III кръг
22:00 Голф: PGA Tour, Мемориал Турнамънт, III ден
Диема спорт
12:00 Формула 1: ГП на Азербайджан, трета тренировка
15:00 Формула 1: ГП на Азербайджан, квалификация
Макс спорт 3
16:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Бразилия - Сърбия
20:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Иран
Нова спорт
19:30 Баскетбол: ВТБ лига, финал, мач №1, УНИКС - ЦСКА (Москва)
Ринг
20:30 Волейбол (жени): Златна лига, България - Украйна
Диема спорт 2
22:00 НБА: плейофи
НЕДЕЛЯ, 6 юни
Макс спорт 1
09:30 WRC: рали Сардиния, SS18 Алиенту - Санта Тереза 1
13:00 WRC: рали Сардиния, SS20 Алиенту - Санта Тереза 2
14:30 Голф: Европейски тур, Европа Оупън, II кръг
23:00 НАСКАР: Калифорния
Макс спорт 2
10:20 Moto GP: ГП на Каталуния, загрявка
12:20 Moto 3: ГП на Каталуния, състезание
14:00 Moto 2: ГП на Каталуния, състезание
15:30 Moto GP: ГП на Каталуния, състезание
17:00 Moto Е: ГП на Каталуния, състезание
Евроспорт 1
12:00 Тенис: Ролан Гарос, 1/8-финали
Евроспорт 2
14:10 Колоездене: Критериум Дофине, VIII етап
16:10 Тенис: Ролан Гарос, 1/8-финали
22:00 Голф: PGA Tour, Мемориал Турнамънт, IV ден
Диема спорт
15:00 Формула 1: ГП на Азербайджан, състезание
Макс спорт 3
17:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Бразилия - Сърбия
Нова спорт
19:30 Баскетбол: Лига АСВ, 1/2-финал
Диема спорт 2
20:00 НБА: плейофи
22:30 НБА: плейофи
Ринг
20:30 Волейбол (жени): Златна лига, Украйна - Словакия
ПОНЕДЕЛНИК, 7 юни
Макс спорт 1
10:30 Голф: Европейски тур, Европа Оупън, III кръг
Евроспорт 1
11:55 Тенис: Ролан Гарос, 1/8-финали
21:55 Тенис: Ролан Гарос, 1/8-финали
Евроспорт 2
13:00 Тенис: Ролан Гарос, 1/8-финали
Макс спорт 3
16:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Китай - Сърбия
19:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Полша - Нидерландия
Нова спорт
19:00 Баскетбол: ВТБ лига, финал, мач №2, УНИКС - ЦСКА (Москва)
21:45 Баскетбол: Серия А, финал, мач №2, "Олимпия" (Милано) - "Виртус" (Болоня)
Диема спорт 2
22:15 Баскетбол: Лига АСВ, 1/2-финал
ВТОРНИК, 8 юни
Евроспорт 1
12:55 Тенис: Ролан Гарос, 1/4-финали
21:55 Тенис: Ролан Гарос, 1/4-финали
Макс спорт 3
13:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Турция - Русия
17:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Китай - Бразилия
22:00 Волейбол (жени): Лига на нациите, Италия - САЩ
Нова спорт
22:15 Баскетбол: Лига АСВ, 1/2-финал
СРЯДА, 9 юни
Нова спорт
10:00 Худ. гимнастика: Евро `21 във Варна, I ден
18:30 Худ. гимнастика: Евро `21 във Варна, I ден
21:45 Баскетбол: Серия А, финал, мач №3, "Виртус" (Болоня) - "Олимпия" (Милано)
Евроспорт 1
11:55 Тенис: Ролан Гарос, 1/4-финали
21:55 Тенис: Ролан Гарос, 1/4-финали
Макс спорт 3
14:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Франция - Русия
20:30 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Полша - България
Евроспорт 2
16:00 Колоездене: Обиколка на Словения, I етап
Макс спорт 2
19:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Иран - САЩ
БНТ 3
21:00 Тенис: Ролан Гарос, мъже, 1/4-финал
Диема спорт 2
22:15 Баскетбол: Лига АСВ, 1/2-финал
ЧЕТВЪРТЪК, 10 юни
Нова спорт
10:00 Худ. гимнастика: Евро `21 във Варна, II ден
15:15 Худ. гимнастика: Евро `21 във Варна, II ден
17:30 Худ. гимнастика: Евро `21 във Варна, II ден
23:00 Баскетбол: Лига АСВ, 1/2-финал
Макс спорт 3
11:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, Сърбия - Иран
19:00 Волейбол (мъже): Лига на нациите, България - Бразилия
Евроспорт 1
11:55 Тенис: Ролан Гарос, двойки мъже, 1/2-финал
14:00 Тенис: Ролан Гарос, смесени двойки, финал
15:30 Тенис: Ролан Гарос, жени, 1/2-финали
Макс спорт 2
14:00 Голф: Европейски тур, Скандинавиан Микс, I кръг
21:00 Лека атлетика: Диамантена лига, Рим / Флоренция
Евроспорт 2
14:00 Колоездене: Обиколка на Словения, II етап
16:15 Колоездене: Обиколка на Белгия, II етап
22:00 Голф: PGA Tour, Палменто Чемпиъншип, I ден
Диема спорт
19:00 Баскетбол: ВТБ лига, финал, мач №3, ЦСКА (Москва) - УНИКС
можете да направите дарение през PayPal