СПОРТНА ТВ СЕДМИЦА
ПЕТЪК, 28 февруари
Евроспорт 1
10:45 Ски (мъже): СК Хинтерщодер, супер-Г за комбинация
15:00 Ски (мъже): СК Хинтерщодер, слалом за комбинация
17:55 Ски скокове: СК Лахти, квалификация
19:15 Ски скокове: СК Лахти, състезание
21:15 Снукър: Шампионат на играчите, 1/2-финал
Евроспорт 2
11:30 Колоездене: Обиколка на ОАЕ, VI етап
14:00 Снукър: Шампионат на играчите, 1/4-финал
Sport+HD
18:00 Тенис (мъже): Сантяго ATP 250, 1/4-финал
F+ / Sport+HD
01:00 Тенис (жени): Акапулко WTA International, 1/4-финали
16:00 Тенис (жени): Доха WTA Premier 5, 1/2-финал
20:00 Тенис (мъже): Сантяго ATP 250, 1/4-финал
23:55 Тенис (жени): Акапулко WTA International, 1/2-финал
F+
18:00 Тенис (жени): Доха WTA Premier 5, 1/2-финал
Диема спорт 2
18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Нефтохимик" - "Левски"
Макс спорт 1
01:00 Тенис (мъже): Акапулко ATP 500, 1/4-финал
03:00 Тенис (мъже): Акапулко ATP 500, 1/4-финал
05:00 Тенис (мъже): Акапулко ATP 500, 1/4-финал
07:00 Тенис (мъже): Акапулко ATP 500, 1/4-финал
15:00 Тенис (мъже): Дубай ATP 500, 1/2-финал
17:00 Тенис (мъже): Дубай ATP 500, 1/2-финал
20:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Жалгирис" - "Олимпия" (Милано)
Макс спорт 2
03:00 НХЛ: "Сейнт Луис" - "НЙ Айлъндърс"
08:30 Голф: Европейски тур, Оман - II кръг, първа сесия
12:30 Голф: Европейски тур, Оман - II кръг, втора сесия
19:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Химки" - АСВЕЛ
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Валенсия" - "Фенербахче"
СЪБОТА, 29 февруари
БНТ 3
17:55 Баскетбол (мъже): НБЛ, "Левски ЛУКойл" - "Берое"
Евроспорт 1
06:00 Супербайк: Световен шампионат в Австралия, първо състезание
11:20 Ски (жени): СК Ла Туал, супер-Г
13:00 Ски (мъже): СК Хинтерщодер, супер-Г
14:30 Биатлон (жени): Евро `20 в Отепяе, 7,5 км спринт
16:00 Формула Е: Маракеш, състезание
17:00 Ски скокове: СК Лахти, отборно състезание
20:55 Снукър: Шампионат на играчите, 1/2-финал
Евроспорт 2
10:50 Северна комбинация: СК Лахти, ски скокове
12:00 Формула Е: Маракеш, квалификация
13:00 Колоездене: Обиколка на ОАЕ, VII етап
F+
17:00 Тенис (жени): Доха WTA Premier 5, финал
22:00 Тенис (мъже): Сантяго ATP 250, 1/2-финал
F+ / Sport+HD
01:30 Тенис (мъже): Сантяго ATP 250, 1/4-финал
04:00 Тенис (жени): Акапулко WTA International, 1/2-финал
23:55 Тенис (мъже): Сантяго ATP 250, 1/2-финал
Нова спорт
21:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Морабанк Андора" - "Гран Канария"
Диема спорт 2
23:55 НБА: "Ню Йорк" - "Чикаго"
Макс спорт 1
02:00 Тенис (мъже): Акапулко ATP 500, 1/2-финал
06:00 Тенис (мъже): Акапулко ATP 500, 1/2-финал
17:00 Тенис (мъже): Дубай ATP 500, финал
Макс спорт 2
10:00 Голф: Европейски тур, Оман - III кръг
20:00 НХЛ: "НЙ Айлъндърс" - "Бостън"
23:00 НХЛ: "Тампа Бей" - "Калгари"
НЕДЕЛЯ, 1 март
БНТ 3
20:00 Сноуборд: СК Блу Маунтин, паралелен гигантски слалом
Евроспорт 1
10:35 Ски (мъже): СК Хинтерщодер, гигантски слалом - I манш
11:25 Биатлон (мъже): Евро `20 в Отепяе, 12,5 км преследване
12:10 Ски (жени): СК Ла Туал, супер-Г за комбинация
13:25 Биатлон (жени): Евро `20 в Отепяе, 10 км преследване
14:10 Ски скокове: СК Лахти, състезание
16:15 Снукър: Шампионат на играчите, финал
20:55 Снукър: Шампионат на играчите, финал
Евроспорт 2
06:00 Супербайк: Световен шампионат в Австралия, второ състезание
09:50 Северна комбинация: СК Лахти, ски скокове
11:00 Ски бягане (жени): СК Лахти, 15 км
12:00 Ски бягане (мъже): СК Лахти, 30 км
21:00 Сноуборд: СК Блу Маунтин, паралелен слалом
F+ / Sport+HD
02:00 Тенис (жени): Акапулко WTA International, финал
F+
21:00 Тенис (мъже): Сантяго ATP 250, финал
Нова спорт
19:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Уникаха" - "Реал" (Мадрид)
Диема спорт
20:00 НБА: "Шарлът" - "Милуоки"
22:30 НБА: "ЛА Клипърс" - "Филаделфия"
Макс спорт 1
02:00 НХЛ: "Торонто" - "Ванкувър"
05:00 Тенис (мъже): Акапулко ATP 500, финал
23:00 НАСКАР: III кръг, състезание във Фонтана
Макс спорт 2
03:00 ММА: UFC, Джоузеф Бенавидес - Дейвисън Фигередо
10:00 Голф: Европейски тур, Оман - IV кръг
19:00 НХЛ: "НЙ Рейнджърс" - "Филаделфия"
ПОНЕДЕЛНИК, 2 март
Евроспорт 1
05:10 Колоездене: Обиколка на Тайван, II етап
ВТОРНИК, 3 март
Евроспорт 1
06:10 Колоездене: Обиколка на Тайван, III етап
15:00 Колоездене (жени): ГП Самин
16:00 Колоездене (мъже): ГП Самин
Макс спорт 1
21:00 Баскетбол (мъже): Еврокупа, "Олденбург" - "Промитеас" (Патра)
Макс спорт 2
19:00 Баскетбол (мъже): Евролига, ЦСКА (Москва) - "Зенит"
21:00 Баскетбол (мъже): Евролига: "Олимпиакос" - "Панатинайкос"
Макс спорт 3
21:30 Баскетбол (мъже): Еврокупа, "Бреша" - "Венеция"
СРЯДА, 4 март
Евроспорт 1
06:30 Колоездене: Обиколка на Тайван, IV етап
16:20 Ски бягане: СК Конеруд, спринт
Макс спорт 1
19:45 Баскетбол (мъже): Евролига, "Фенербахче" - "Цървена звезда"
Макс спорт 2
02:30 НХЛ: "Тампа Бей" - "Бостън"
21:15 Баскетбол (мъже): Евролига: "Макаби" (Тел Авив) - "Анадолу Ефес"
Макс спорт 3
19:15 Баскетбол (мъже): Еврокупа, "Дарушафака" - "Виртус" (Болоня)
ЧЕТВЪРТЪК, 5 март
Евроспорт 1
05:40 Колоездене: Обиколка на Тайван, V етап
18:05 Биатлон (жени): СК Нове Место, 7,5 км спринт
Макс спорт 1
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Валенсия" - "Олимпия" (Милано)
Макс спорт 2
09:30 Голф: Европейски тур, Катар - I кръг, първа сесия
13:00 Голф: Европейски тур, Катар - I кръг, втора сесия
21:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Панатинайкос" - ЦСКА (Москва)
Макс спорт 3
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Реал" (Мадрид) - АСВЕЛ
можете да направите дарение през PayPal