СПОРТНА ТВ СЕДМИЦА
ПЕТЪК, 13 март
Евроспорт 1
10:20 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, първи ден
16:00 Биатлон (жени): СК Контиолахти, 7,5 км спринт
17:45 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, първи ден
22:30 Колоездене на писта: Шест дни на Манчестър, първи ден
Евроспорт 2
17:30 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, първи ден
Макс спорт 2
04:00 WRC: Рали "Мексико"
19:30 Баскетбол (мъже): Евролига, "Фенербахче" - "Панатинайкос"
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Барселона" - "Жалгирис"
СЪБОТА, 14 март
БНТ 3
10:20 Ски (мъже): СК Кранска гора, гигантски слалом - I манш
13:20 Ски (мъже): СК Кранска гора, гигантски слалом - II манш
17:55 Баскетбол (мъже): НБЛ, "Рилски спортист" - "А1 Академик"
Евроспорт 1
10:25 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, втори ден
14:30 Биатлон (мъже): СК Контиолахти, 12,5 км преследване
16:30 Биатлон (жени): СК Контиолахти, 10 км преследване
17:30 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, втори ден
19:15 Ски бягане: СК Квебек, спринт
21:00 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, втори ден
22:30 Колоездене на писта: Шест дни на Манчестър, втори ден
Нова спорт
21:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Гран Канария" - "Тенерифе"
Макс спорт 2
19:00 WRC: Рали "Мексико"
НЕДЕЛЯ, 15 март
БНТ 3
10:20 Ски (мъже): СК Кранска гора, слалом - I манш
13:20 Ски (мъже): СК Кранска гора, слалом - II манш
Евроспорт 1
10:55 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, трети ден
14:05 Биатлон: СК Контиолахти, единична смесена щафета
15:00 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, 1/4-финали
16:00 Биатлон: СК Контиолахти, смесена щафета
19:05 Ски бягане: СК Квебек, спринт
21:00 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал
Евроспорт 2
12:00 Сноуборд: СК Вейсоназ, крос
14:30 Колоездене: Париж-Ница, VIII етап
Нова спорт
19:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Валенсия" - "Баскония"
Макс спорт 2
01:00 WRC: Рали "Мексико"
02:00 ММА: UFC, Кевин Лий - Чарлз Оливейра
19:00 WRC: Рали "Мексико"
20:30 НАСКАР: Състезание в Атланта
ПОНЕДЕЛНИК, 16 март
Евроспорт 1
15:15 Колоездене: Тирено Адриатико, VI етап
Нова спорт
18:00 Баскетбол (мъже): ВТБ лига, "Нижни Новгород" - "Зенит"
Диема спорт 2
18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Добруджа" - "Нефтохимик"
ВТОРНИК, 17 март
Евроспорт 1
15:15 Колоездене: Тирено Адриатико, VII етап
23:35 Ски бягане: СК Минеаполис, спринт
Макс спорт 1
21:30 Баскетбол (мъже): Еврокупа, 1/4-финал - "Партизан" - УНИКС
Макс спорт 2
19:30 Баскетбол (мъже): Еврокупа, 1/4-финал - "Монако" - "Виртус" (Болоня)
СРЯДА, 18 март
Евроспорт 1
16:30 Колоездене: Ньокере-Коерсе
ЧЕТВЪРТЪК, 19 март
Евроспорт 1
11:55 Ски полети: световно първенство Планица `20, квалификация
Макс спорт 1
21:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Алба" (Берлин) - "Панатинайкос"
Макс спорт 2
07:30 Голф: Европейски тур, Индия - първа сесия
11:30 Голф: Европейски тур, Индия - втора сесия
19:00 Баскетбол (мъже): Евролига, ЦСКА (Москва) - АСВЕЛ
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Барселона" - "Химки"
можете да направите дарение през PayPal