facebook
twitter

Спорт

Резултати и програма в Първа лига

42

ПЪРВА ЛИГА

XVIII кръг

"Етър" - "Ботев" (Вр) 2:1 (Д. Младенов 7, Венц. Василев 42; В. Божинов 49)

"Локомотив" (Пд) - "Ботев" (Пд) 0:2 (Кр. Димитров 48, Неделев 67)

"Септември" (Сф) - "Левски" 2:2 (Ив.Стоянов 66, Будинов 90; Ст. Костов 60, Кабрал 80-д). 

Четвъртък, 12,30 ч.: "Витоша"(Бистрица) - "Верея" (съдия Ст. Тренчев) (по "Нова спорт"); от 15 ч.: "Дунав" - "Славия" (Г. Давидов) (по "Диема спорт"); от 17,30 ч.: "ЦСКА-София" - "Лудогорец" (Н. Йорданов) (по "Диема спорт").

 

КЛАСИРАНЕ
Отбор М П Р З ГР Т
1. "Лудогорец" 17 14 2 1 37:11 44
2. "Левски" 18 12 2 4 37:15 38
3 "ЦСКА-София" 17 12 2 2 31:6 38
4. "Ботев" (Пд) 18 10 2 6 27:16 32
5. "Берое" 18 8 6 4 26:14 30
6. "Черно море" 18 8 3 7 25:29 27
7. "Етър" 18 8 3 7 19:20 27
8. "Ботев" (Вр) 18 7 3 8 22:27 24
9. "Локомотив" 18 6 4 8 16:19 22
10. "Славия" 17 4 5 7 15:19 20
11. "Витоша" 17 5 1 11 12:28 16
12. "Дунав" 17 4 2 11 19:32 14
13. "Септември" 18 3 2 13 16:36 11
14. "Верея" 17 0 5 12 9:39 5
>>> играе в първата шестица
>>> играе във втората осмица

 

Голмайстори

15 гола - Станислав Костов ("Левски");    

13 гола - Клаудиу Кешерю ("Лудогорец");

11 гола - Мартин Камбуров ("Берое");

9 гола - Мауридес ("ЦСКА-София");

7 гола - Жерсон Кабрал ("Левски"), Валери Божинов ("Ботев", Вр), Кирил Десподов ("ЦСКА-София"), Борислав Цонев ("Берое"), Ахмед Ахмедов ("Дунав");

6 гола - Стивън Петков и Тодор Неделев ("Ботев", Пд), Давиде Мариани ("Левски"), Вандерсон ("Лудогорец");

5 гола - Даниел Младенов ("Етър"), Марселиньо ("Лудогорец"), Петър Атанасов ("Ботев", Вр);

4 гола - Джоди Лукоки ("Лудогорец"), Георги Божилов и Георги Илиев ("Черно море"), Антонио Вутов ("Ботев", Пд);

3 гола - Кристиан Димитров ("Ботев", Пд), Валери Домовчийски ("Ботев", Вр), Вандерсон ("Берое"), Жоржиньо и Радослав Василев ("Черно море"), Румен Руменов и Флорент Бояй ("Етър"), Красимир Станоев ("Дунав"), Борис Галчев, Ишмаел Байду, Крис Гади и Асен Чандъров ("Септември"), Георги Йомов и Галин Иванов ("Славия"), Анте Аралица и Димитър Илиев ("Локомотив"), Едвин Джеси и Тиаго Родригес ("ЦСКА-София").

 

В следващия кръг - 8 декември (събота), 12.30 ч.: "Черно море" - "Локомотив" (Пд) (по "Диема спорт"); от 15 ч.: "Ботев" (Вр) - "Берое" (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "Левски" - "Етър" (по "Диема спорт"); 9 декември (неделя), 12.30 ч.: "Септември" (Сф) - "Дунав" (по "Диема спорт"); от 15 ч.: "Верея" - "ЦСКА-София" (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "Лудогорец" - "Славия" (по "Диема спорт"); 10 декември (понеделник), 17.30 ч.: "Ботев" (Пд) - "Витоша" (Бистрица) (по "Диема спорт").

 

 

Все още няма коментари

Още

Антъни Иванов е осми в света на 200 м бътерфлай

11.12.2018

1190 12
Григор Димитров останал неразбран за турнира в София

09.12.2018

877 5
Кубрат Пулев подписа договор с промоутър на Али, Форман и Холифилд

09.12.2018

1057 18

Влез или се регистрирай за да коментираш