Димитър Бербатов отново вкара гол на "Ливърпул"

Българинът се разписа по време на благотворителен мач на стадион "Анфийлд"

25 Септ. 2022
Димитър Бербатов се наслаждава на усещането след гола си срещу "Ливърпул".
Фейсбук/Димитър Бербатов

Димитър Бербатов отново игра за "Манчестър Юн" и отбеляза гол срещу "Ливърпул". Това се случи в благотворителен мач на ветерани на двата отбора, игран на стадион "Анфийлд".

41-годишният бивш нападател на "Юнайтед", "Тотнъм", "Фулъм", "Байер", "Монако" и др. откри резултата преди почивката. През втората част обаче "Ливърпул" обърна до 2:1 с попадения на Марк Гонсалес и Флоран Синама-Понгол.

Сред съотборниците на Бербатов личаха знаменити футболисти на "Червените дяволи" от миналото - Рой Кийн, Яп Стам, Денис Ъруин, Антонио Валенсия, Майкъл Карик, Карел Поборски и др.

За "Ливърпул" пък играха Мартин Шкъртел, Йежи Дудек, Чаби Алонсо, Луис Гарсия, Глен Джонсън, Роби Кийн и т.н.

През май ветерани на двата тима отново играха помежду си, но на ст. "Олд Трафорд". Тогава Бербатов отбеляза попадение, но победата бе за "Ливърпул" - 3:1.