"Левски" разгроми "ЦСКА 1948" за 3-а победа поред

19 Септ. 2020Обновена
Броислав Цонев (вляво) се радва на втория си гол срещу "ЦСКА-1948"

"Левски" разгроми новака в Първа лига "ЦСКА 1948" с 3:0 в мач от VI кръг и излезе на 4-о място в класирането

На стадион "Георги Аспарухов" домакините имаха пълно превъзходство и откриха още в 6-ата минута, когато се разписа Насиру Мохамед. През второто полувреме настъпиха минутите на Борислав Цонев, който първо удвой в 56-ата мин., а след това реализира и дузпа в 63-ата.

Така, след постното начало на първенството (равенство и две загуби) "Левски" спечели трети пореден мач (след 4:0 над "Монтана" като гост и 2:1 срещу "Етър" на "Герена").

По-рано днес "Берое" постигна още по-разгромна победа - 4:0 над гостуващия в Стара Загора "Черно море" и стана временен лидер в таблицата. Головете за домакините вкараха Кукула (два), Иван Минчев и Алюн Фол.