facebook
twitter

Справочник

СПОРТНА ТВ СЕДМИЦА

278

ПЕТЪК, 13 март

Евроспорт 1

10:20 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, първи ден
16:00 Биатлон (жени): СК Контиолахти, 7,5 км спринт
17:45 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, първи ден
22:30 Колоездене на писта: Шест дни на Манчестър, първи ден

Евроспорт 2

17:30 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, първи ден

Макс спорт 2

04:00 WRC: Рали "Мексико"
19:30 Баскетбол (мъже): Евролига, "Фенербахче" - "Панатинайкос"
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Барселона" - "Жалгирис"

 

СЪБОТА, 14 март

БНТ 3

10:20 Ски (мъже): СК Кранска гора, гигантски слалом - I манш
13:20 Ски (мъже): СК Кранска гора, гигантски слалом - II манш
17:55 Баскетбол (мъже): НБЛ, "Рилски спортист" - "А1 Академик"

Евроспорт 1

10:25 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, втори ден
14:30 Биатлон (мъже): СК Контиолахти, 12,5 км преследване
16:30 Биатлон (жени): СК Контиолахти, 10 км преследване
17:30 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, втори ден
19:15 Ски бягане: СК Квебек, спринт
21:00 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, втори ден
22:30 Колоездене на писта: Шест дни на Манчестър, втори ден

Нова спорт

21:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Гран Канария" - "Тенерифе"

Макс спорт 2

19:00 WRC: Рали "Мексико"
 

НЕДЕЛЯ, 15 март

БНТ 3

10:20 Ски (мъже): СК Кранска гора, слалом - I манш
13:20 Ски (мъже): СК Кранска гора, слалом - II манш

Евроспорт 1

10:55 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, трети ден
14:05 Биатлон: СК Контиолахти, единична смесена щафета
15:00 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, 1/4-финали
16:00 Биатлон: СК Контиолахти, смесена щафета
19:05 Ски бягане: СК Квебек, спринт
21:00 Снукър: Открито първенство на Гибралтар, финал

Евроспорт 2

12:00 Сноуборд: СК Вейсоназ, крос
14:30 Колоездене: Париж-Ница, VIII етап

Нова спорт

19:30 Баскетбол (мъже): Лига АСВ, "Валенсия" - "Баскония"

Макс спорт 2

01:00 WRC: Рали "Мексико"
02:00 ММА: UFC, Кевин Лий - Чарлз Оливейра
19:00 WRC: Рали "Мексико"
20:30 НАСКАР: Състезание в Атланта

 

ПОНЕДЕЛНИК, 16 март

Евроспорт 1

15:15 Колоездене: Тирено Адриатико, VI етап

Нова спорт

18:00 Баскетбол (мъже): ВТБ лига, "Нижни Новгород" - "Зенит"

Диема спорт 2

18:30 Волейбол (мъже): Суперлига, "Добруджа" - "Нефтохимик"

 

ВТОРНИК, 17 март

Евроспорт 1

15:15 Колоездене: Тирено Адриатико, VII етап
23:35 Ски бягане: СК Минеаполис, спринт

Макс спорт 1

21:30 Баскетбол (мъже): Еврокупа, 1/4-финал - "Партизан" - УНИКС

Макс спорт 2

19:30 Баскетбол (мъже): Еврокупа, 1/4-финал - "Монако" - "Виртус" (Болоня)

 

СРЯДА, 18 март

Евроспорт 1

16:30 Колоездене: Ньокере-Коерсе

 

ЧЕТВЪРТЪК, 19 март

Евроспорт 1

11:55 Ски полети: световно първенство Планица `20, квалификация

Макс спорт 1

21:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Алба" (Берлин) - "Панатинайкос"

Макс спорт 2

07:30 Голф: Европейски тур, Индия - първа сесия
11:30 Голф: Европейски тур, Индия - втора сесия
19:00 Баскетбол (мъже): Евролига, ЦСКА (Москва) - АСВЕЛ
22:00 Баскетбол (мъже): Евролига, "Барселона" - "Химки"

 

Ключови думи:

спортна тв програма
Все още няма коментари

Още

Футболът по телевизията днес (30 май)

30.05.2020

324
Футболът по телевизията днес (27 май)

27.05.2020

322
Футболът по телевизията днес

24.05.2020

Обновена

436

Влез или се регистрирай за да коментираш

×