Quantcast
Спортна ТВ седмица (10-16 септември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Спортна ТВ седмица (10-16 септември)

210

ПЕТЪК, 10 септември

Макс спорт 1

10:50 Moto GP: ГП на Арагон, първа тренировка
15:10 Moto GP: ГП на Арагон, втора тренировка
21:30 Профибокс: галавечер в Лондон

Макс спорт 2

15:00 Голф: BMW PGA Чемпиъншип, II ден

Евроспорт 1

15:30 Колоездене: Обиколка на Великобритания, VI етап
19:00 Тенис (двойки мъже): US Open, финал
21:45 Тенис (мъже): US Open, 1/2-финал
01:45 Тенис (мъже): US Open, 1/2-финал

Диема спорт

15:30 Формула 1: ГП на Италия, първа тренировка
19:00 Формула 1: ГП на Италия, квалификация

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, ЦСКА (Москва) - "Локомотив"

 

СЪБОТА, 11 септември

Евроспорт 1

09:55 Ски скокове: Лятна Гран при в Чайковски
13:15 Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, Италия, интро
13:25 Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, Италия
15:15 Колоездене: ЕП в Трентино, общ старт (жени)
19:00 Тенис (смесени двойки): US Open, финал
22:30 Тенис (жени): US Open, финал

Макс спорт 1

10:50 Moto GP: ГП на Арагон, трета тренировка
13:30 Moto GP: ГП на Арагон, квалификация

Евроспорт 2

13:00 Кану-каяк: СК в По, слалом
15:30 Колоездене: Обиколка на Великобритания, VII етап
18:00 Конен спорт: Световен тур на шампионите, Рим
20:15 Тенис (мъже в инвалидни колички): US Open, финал

Диема спорт

13:00 Формула 1: ГП на Италия, втора тренировка
17:30 Формула 1: ГП на Италия, втора квалификация

Макс спорт 2

15:00 Голф: BMW PGA Чемпиъншип, III ден
20:00 Спидуей: ГП на Дания, състезание

БНТ 3

15:30 Паркур: СК в София

Ринг

17:00 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/8-финал
21:00 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/8-финал

Нова спорт

20:00 Баскетбол: Суперкупа на Испания, 1/2-финал, "Барселона" - "Валенсия"
23:00 Баскетбол: Суперкупа на Испания, 1/2-финал, "Тенерифе" - "Реал" (Мадрид)

 

НЕДЕЛЯ, 12 септември

Макс спорт 2

08:00 WRC: рали "Гърция", SS14 Тарзан 1
13:00 WRC: рали "Гърция", SS14 Тарзан 2 - Волф PS, бонус етап
15:00 Голф: BMW PGA Чемпиъншип, IV ден
20:00 НФЛ, "Питсбърг Стийлърс" - "Бъфало Билс"
23:00 НФЛ, "Канзас Сити Чийфс" - "Кливланд Браунс"

Макс спорт 1

10:40 Moto GP: ГП на Арагон, загрявка
12:00 Moto 3: ГП на Арагон, състезание
13:20 Moto 2: ГП на Арагон, състезание
15:00 Moto GP: ГП на Арагон, състезание

Евроспорт 1

11:00 Ски скокове: Лятна Гран при в Чайковски
13:15 Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, Италия, интро
13:25 Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, Италия
14:15 Колоездене: ЕП в Трентино, общ старт (мъже)
20:00 Тенис (двойки жени): US Open, финал
22:30 Тенис (мъже): US Open, финал

Евроспорт 2

12:30 Кану-каяк: СК в По, слалом
15:00 Колоездене: Обиколка на Великобритания, VIII етап
17:15 Кану-каяк: СК в По, слалом
19:00 Тенис (жени в инвалидни колички): US Open, финал

БНТ 3

15:30 Паркур: СК в София

Диема спорт

16:00 Формула 1: ГП на Италия, състезание

Ринг / Макс спорт 1

17:00 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/8-финал
20:00 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/8-финал

Нова спорт

10:00 Хокей на лед: КХЛ, "Амур" - "Динамо" (Москва)
19:30 Баскетбол: Суперкупа на Испания, финал

 

ПОНЕДЕЛНИК, 13 септември

Диема спорт 3

02:00 НБА: Церемония по приемане на нови членове в Залата на славата

Нова спорт

17:00 Хокей на лед: КХЛ, "Металург" - "Нефтехимик"

Ринг / Макс спорт 1

17:00 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/8-финал
20:00 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/8-финал

 

ВТОРНИК, 14 септември

Евроспорт 1

15:30 Колоездене: Обиколка на Люксембург, I етап

Макс спорт 2

17:00 Баскетбол: ШЛ, квалификации, "Левски ЛУКойл" - "Прометей"
19:30 Баскетбол: ШЛ, квалификации, "Парма" - "Апоел Елиат"

Ринг / Макс спорт 1

18:30 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/4-финал
21:30 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/4-финал

Нова спорт

19:30 Хокей на лед: КХЛ, "Спартак" - СКА

 

СРЯДА, 15 септември

Евроспорт 1

15:30 Колоездене: Обиколка на Люксембург, II етап
17:30 Колоездене: Обиколка на Тоскана
19:00 Колоездене: Обиколка на Словакия, пролог

Евроспорт 2

17:00 Колоездене: Гран при на Валония

Нова спорт

17:00 Хокей на лед: КХЛ, "Металург" - "Авангард"

Ринг

17:00 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/4-финал

Макс спорт 1

20:00 Волейбол (мъже): Евро `21, 1/4-финал

 

ЧЕТВЪРТЪК, 16 септември

Макс спорт 2

14:30 Голф: Дъч Оупън, I ден

Евроспорт 1

15:30 Колоездене: Обиколка на Люксембург, III етап
17:30 Колоездене: Обиколка на Словакия, I етап

Нова спорт

18:30 Хокей на лед: КХЛ, "Йокерит" - "Торпедо"

Макс спорт 1

18:30 Баскетбол: ШЛ, квалификации
21:30 Баскетбол: ШЛ, квалификации

 

Ключови думи:

спортна тв програма

Още

Спортът по телевизията - 30 ноември

30.11.2021

1979
Спортна ТВ седмица (26 ноември - 2 декември)

26.11.2021

186
Спортна ТВ седмица (19-25 ноември)

19.11.2021

226