Quantcast
Футболна седмица (10-16 септември) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна седмица (10-16 септември)

331

Петък (10 септември)

Макс спорт 4
15:15 Плажен футбол: Италия - Украйна
16:30 Плажен футбол: Испания - Полша
17:45 Плажен футбол (жени): Швейцария - Португалия
 

Диема спорт
20:30 Първа лига: "Локомотив 1929" (Сф) - "Пирин"

Диема спорт 2
21:45 Чемпиъншип: "Бирмингам" - "Дарби Каунти"

Диема спорт 3
22:00 Франция, Лига 1: "Лориен" - "Лил"

Макс спорт 2
22:00 Ла Лига 2: "Спортинг" (Хихон) - "Леганес"

 

Събота (11 септември)

Диема спорт
14:15 Втора лига: "Струмска слава" - "Хебър"
18:30 Първа лига: "Лудогорец" - "Черно море"
20:45 Първа лига: "ЦСКА-София" - "Славия"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Кристъл Палас" - "Тотнъм"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Нюкасъл"
19:30 Премиър лийг: "Челси" - "Астън Вила"
22:00 Франция, Лига 1: "Монако" - "Олимпик" (Марсилия)

Нова спорт
15:00 Серия Б: "Комо" - "Асколи"
17:00 Премиър лийг: "Лестър" - "Манчестър Сити" 

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Инголщат" - "Вердер"
16:30 Първа Бундеслига: "Байер" - "Борусия" (Дортмунд)
19:30 Първа Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Байерн"
21:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Зандхаузен"

Макс спорт 4
15:15 Плажен футбол: Швейцария - Украйна
16:30 Плажен футбол: Беларус - Полша
17:45 Плажен футбол: Португалия - Италия
19:30 Ла Лига: "Леванте" - "Райо Валекано"
22:00 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Майорка"

Макс спорт 1
19:45 Ередивизи: "Цволе" - "Аякс"
22:00 Ередивизи: АЗ "Алкмаар" - ПСВ "Айндховен"

Макс спорт 3
16:00 Серия А: "Емполи" - "Венеция"
19:00 Серия А: "Наполи" - "Ювентус"
21:45 Серия А: "Аталанта" - "Фиорентина"

Ринг
20:00 Примейра лига: "Санта Клара" - "Бенфика"
22:30 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Порто"
 


Неделя (12 септември)

Макс спорт 3
02:00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Ингланд Революшън" - "Ню Йорк Сити"
13:30 Серия А: "Сампдория" - "Интер"
16:00 Серия А: "Специя" - "Удинезе"
19:00 Серия А: "Милан" - "Лацио"
 

Макс спорт 4
03:30 Мейджър Лийг Сокър: "Спортинг Канзас Сити" - "Чикаго Файър"
15:00 Ла Лига: "Еспаньол" - "Атлетико" (Мадрид)
17:15 Ла Лига: "Осасуна" - "Валенсия"
19:30 Ла Лига: "Кадис" - "Реал Сосиедад"
22:00 Ла Лига: "Реал" (Мадрид) - "Селта"

Ринг
13:30 Серия А: "Сампдория" - "Интер"
21:45 Серия А: "Рома" - "Сасуоло"

Диема спорт 2
14:00 Франция, Лига 1: "Монпелие" - "Сент Етиен"
16:00 Франция, Лига 1: "Бордо" - "Ланс"
18:30 Премиър лийг: "Лийдс" - "Ливърпул"
21:45 Франция, Лига 1: "Олимпик" (Лион) - "Страсбург"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Падерборн" - "Шалке 04"
16:30 Първа Бундеслига: "Айнтрахт" - "Щутгарт"
18:30 Първа Бундеслига: "Бохум" - "Херта"
20:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Арминия"

Нова спорт
14:30 Втора Бундеслига: "Падерборн" - "Шалке 04"
16:30 Чемпиъншип: "Нотингам Форест" - "Кардиф"
21:30 Серия Б: "Порденоне" - "Парма"

Диема спорт
18:45 Първа лига: "ЦСКА 1948" - "Ботев" (Вр)
21:00 Първа лига: "Локомотив" (Пд) - "Левски"

БНТ 3
20:00 Световно първенство по футзал: Литва - Венецуела

 

Понеделник (13 септември)

Диема спорт
18:15 Първа лига: "Берое" - "Царско село"
20:30 Първа лига: "Ботев" (Пд) - "Арда"

Нова спорт
20:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал: "Естеглал" - "Ал-Хилал"

БНТ 3
20:00 Световно първенство по футзал: Виетнам - Бразилия

Макс спорт 2
21:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Елче"

Макс спорт 3
21:45 Серия А: "Болоня" - "Верона"

Диема спорт 2
22:00 Премиър лийг: "Евертън" - "Бърнли"

Макс спорт 4
23:00 Ла Лига: "Гранада" - "Бетис"

Ринг
23:15 Примейра лига: "Тондела" - "Ещорил"

 

Вторник (14 септември)

Диема спорт 2
12:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал: "Нагоя Грампус" - "Даегу"
20:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал: "Шарджа" - "Ал Уахда"

Диема спорт 3
14:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал: "Улсан Хюндай" - "Кавазаки Фронтале"
19:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал: "Ал Насър" - "Трактор"

Диема спорт
18:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал: "Истиклол" - "Персеполис"

Макс спорт 3
17:00 Младежка Шампионска лига: "Барселона" - "Байерн"
19:45 Шампионска лига: "Йънг Бойс" - "Манчестър Юнайтед"
22:00 Шампионска лига: "Барселона" - "Байерн"

Макс спорт 4
19:45 Шампионска лига: "Севиля" - "Ред Бул Залцбург"
22:00 Шампионска лига: "Челси" - "Зенит"

БНТ 3
20:00 Световно първенство по футзал: Аржентина - САЩ

Макс спорт 1
22:00 Шампионска лига: "Виляреал" - "Аталанта"

Макс спорт 2
22:00 Шампионска лига: "Малмьо" - "Ювентус"

 

Сряда (15 септември)

Нова спорт
11:30 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал: "Джонбук Моторс" - "БГ Патум Юнайтед"

Диема спорт 3
12:00 Шампионска лига на Азия, 1/8-финал: "Серезо Осака" - "Поханг Стийлърс"

Макс спорт 3
17:30 Лига Европа: "Спартак" (Москва) - "Легия" (Варшава)

bTV Action
19:45 Шампионска лигаг: "Бешикташ" - "Борусия" (Дортмунд)
22:00 Шампионска лига: "Ливърпул" - "Милан"

Ринг
19:45 Шампионска лига: "Шериф" - "Шахтьор" (Донецк)
22:00 Шампионска лига: "Интер" - "Реал" (Мадрид)

БНТ 3
20:00 Световно първенство по футзал: Узбекистан - Руски футболен съюз
 

Четвъртък (16 септември)

Макс спорт 4
02:30 Мейджър Лийг Сокър: "Ди Си Юнайтед" - "Чикаго Файър"
19:45 Лига Европа: "Динамо" (Загреб) - "Уест Хем"
22:00 Лига Европа: "Рейнджърс" - "Олимпик" (Лион)

bTV Action
19:45 Лига Европа: "Мидтиланд" - "Лудогорец"
22:00 Лига Европа: "Лестър" - "Наполи"

Ринг
19:45 Лига на конференцията: "Рен" - "Тотнъм"
22:00 Лига Европа: ПСВ "Айндховен" - "Реал Сосиедад"

Макс спорт 2
19:45 Лига Европа: "Галатасарай" - "Лацио"

Макс спорт 3
22:00 Лига на конференцията: "Рома" - "ЦСКА-София"

БНТ 3
20:00 Световно първенство по футзал: Бразилия - Чехия
 

Ключови думи:

футболна тв седмица

Още

Футболна ТВ седмица (26 ноември - 2 декември)

26.11.2021

278
Футболна ТВ седмица (19-25 ноември)

19.11.2021

369
Футболна ТВ седмица (12-18 ноември)

12.11.2021

376