Quantcast
Футболна ТВ седмица (15-21 април) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (15-21 април)

211

Петък (15 април)

Макс спорт 4
01:00 Копа Либертадорес: "Атлетико Паранаенсе" - "Дъ Стронгест"
03:30 Копа Судамерикана: "Ланус" - "Барселона" (Гуаякил)
22:00 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Бетис"

Диема спорт 2
14:00 Шампионска лига на Азия: "Патум Юнайтед" - "Мелбърн Сити"
22:00 Чемпиъншип: "Дарби Каунти" - "Фулъм"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Лутън" - "Нотингам Форест"
17:00 Чемпиъншип: "Бирмингам" - "Ковънтри"
20:15 Шампионска лига на Азия: "Ал Сад"  - "Ал Вехдат"
22:15 Шампионска лига на Азия: "Ал Хилал" - "Истиклол"

Диема спорт
15:00 Втора лига: "Миньор" (Пк) - "Септември" (Сф)
17:30 Първа лига, II осмица: "Локомотив" (Пд) - "Арда"
20:00 Първа лига, II осмица: "Берое" - "ЦСКА 1948"

Диема спорт 3
17:00 Чемпиъншип: "Борнемут" - "Мидълзбро"
19:30 Чемпиънши: "Хъдърсфийлд" - "Куинс Парк Рейнджърс"
22:00 Франция, Лига 1: "Рен" - "Монако"

Ринг
20:00 Серия А: "Специя" - "Интер"
22:30 Примейра лига: "Витория" (Гимараеш) - "Пасош Ферейра"

Макс спорт 3
22:00 Серия А: "Милан" - "Дженоа"


Събота (16 април)

Ринг
13:30 Серия А: "Каляри" - "Сасуоло"
15:30 Серия А: "Сампдория" - "Салернитана"
22:30 Примейра лига: "Порто" - "Портимонензе"

Диема спорт
14:00 Втора лига: "Янтра" - "Спартак" (Вн)
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Норич"
19:30 Първа лига, I шестица: "Ботев" (Пд) - "Черно море"
22:00 Франция, Лига 1: "Лил" - "Ланс"

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Тотнъм" - "Брайтън & Хоув Албиън"
17:30 ФА Къп, 1/2-финал: "Манчестър Сити" - "Ливърпул"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Зандхаузен" - "Санкт Паули"
16:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Дортмунд) - "Волфсбург"
21:30 Втора Бундеслига: "Хамбургер" - "Карлсруе"

Нова спорт
14:30 Англия, Лига 1: "Родъръм" - "Ипсуич"
17:00 Премиър лийг: "Саутхемптън" - "Арсенал"
19:30 Първа Бундеслига: "Борусия" (Мьонхенгладбах) - "Кьолн"

Макс спорт 4
15:00 Ла Лига: "Елче" - "Майорка"
17:15 Ла Лига: "Алавес" - "Райо Валекано"
19:30 Ла Лига: "Валенсия" - "Осасуна"
22:00 Ла Лига: "Хетафе" - "Виляреал"

Макс спорт 3
15:30 Серия А: "Удинезе" - "Емполи"
17:30 Серия А: "Фиорентина" - "Венеция"
19:30 Серия А: "Ювентус" - "Болоня"
21:45 Серия А: "Лацио" - "Торино"


Неделя (17 април)

Макс спорт 4
03:00 Мейджър Лийг Сокър: "Чикаго Файър" - "Лос Анджелис Галакси"
15:00 Ла Лига: "Гранада" - "Леванте"
17:15 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Еспаньол"
19:30 Ла Лига: "Атлетик" (Билбао) - "Селта"
22:00 Ла Лига: "Севиля" - "Реал" (Мадрид)

Нова спорт
14:00 Франция, Лига 1: "Ница" - "Лориен"
16:15 Премиър лийг: "Уест Хем" - "Бърнли"
18:30 Премиър лийг: "Хофенхайм" - "Гройтер Фюрт"

Диема спорт
14:30 Втора Бундеслига: "Вердер" - "Нюрнберг"
17:00 Първа лига, I шестица: "ЦСКА-София" - "Левски"
20:00 Първа лига, I шестица: "Лудогорец" - "Славия"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Дармщат" - "Шалке 04"
16:30 Първа Бундеслига: "Арминия" - "Байерн"
18:30 Първа Бундеслига: "Унион" (Берлин) - "Айнтрахт"
20:30 Първа Бундеслига: "Байер" - РБ (Лайпциг)

Диема спорт 2
16:15 Премиър лийг: "Нюкасъл" - "Лестър"        
18:30 ФА Къп, 1/2-финал: "Челси" - "Кристъл Палас"
21:45 Франция, Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Олимпик" (Марсилия)

Ринг
22:30 Примейра лига: "Спортинг" (Лисабон) - "Бенфика"

Макс спорт 2
23:00 Мейджър Лийг Сокър: ФК "Лос Анджелис" - "Спортинг Канзас Сити"


Понеделник (18 април)

Диема спорт
12:00 Шампионска лига на Азия: "Гуанджоу" - "Кавазаки Фронтале"
14:00 Шампионска лига на Азия: "Даегу" - "Лайън Сити Сейлърс"
17:30 Първа лига, II осмица: "Пирин" - "Царско село"
20:00 Първа лига, II осмица: "Локомотив 1929" (Сф) - "Ботев" (Вр)

Нова спорт
13:30 Серия Б: СПАЛ - "Кротоне"
17:00 Англия, Лига 1: "Плимут Аргайл" - "Съндърланд"
19:00 Серия Б: "Пиза" - "Комо"
21:30 Серия Б: "Монца" - "Бреша"

Диема спорт 3
14:30 Чемпиъншип: "Мидълзбро" - "Хъдърсфийлд"
17:00 Чемпиъншип: "Куинс Парк Рейнджърс" - "Дарби Каунти"
19:30 Чемпиъншип: "Бристол Сити" - "Шефилд Юнайтед"
22:00 Чемпиъншип: "Нотингам Форест" - "Уест Бромич Албиън"

Диема спорт 2
16:00 Серия Б: "Реджина" - "Лече"

Макс спорт 3
20:00 Серия А: "Наполи" - "Рома"

Ринг
22.00 Серия А: "Аталанта" - "Верона"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Кадис"

 

Вторник (19 април)

Диема спорт 2
14:00 Шампионска лига на Азия: "Висел Кобе" - "Китчи"
17:00 Шампионска лига на Азия: "Йокохама Маринос" - "Джонбук Хюндай Моторс"
22:00 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Манчестър Юнайтед"

Макс спорт 4
20:00 Ла Лига: "Майорка" - "Алавес"
22:30 Ла Лига: "Виляреал" - "Валенсия"

Макс спорт 2
20:30 Купа на Турция, 1/2-финал-първи мач: "Трабзонспор" - "Кайзериспор"

Нова спорт
20:15 Шампионска лига на Азия: "Ал Вехдат" - "Ал Сад"
23:15 Шампионска лига на Азия: "Истиклол" - "Ал Хилал"

Диема спорт 3
21:45 Купа на Германия, 1/2-финал: "Хамбургер" - "Фрайбург"

Макс спорт 3
22:00 Купа на Италия, 1/2-финал-реванш: "Интер" - "Милан"

 

Сряда (20 април)

Макс спорт 4
20:00 Ла Лига: "Атлетико" (Мадрид) - "Гранада"
22:30 Ла Лига: "Осасуна" - "Реал" (Мадрид)

Нова спорт
20:00 Франция, Лига 1:  "Монако" - "Ница"
22:00 Франция, Лига 1: "Анже" - "Пари Сен Жермен"

Диема спорт 2
21:45 Премиър лийг: "Челси" - "Арсенал"

Диема спорт 3
21:45 Купа на Германия, 1/2-финал: РБ (Лайпциг) - "Унион" (Берлин)

Макс спорт 3
22:00 Купа на Италия, 1/2-финал-реванш: "Ювентус" - "Фиорентина"

Диема спорт
22:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Брайтън & Хоув Албиън"

 

Четвъртък (21 април)

Диема спорт
12:00 Шампионска лига на Азия: "Улсан Хюндай" - "Гуанджоу"
15:15 Първа лига, II осмица: "Локомотив" (Пд) - "Берое"
19:00 Купа на България, 1/2-финал-реванш: "ЦСКА-София" - "Славия"

Нова спорт
14:00 Шампионска лига на Азия: "Патум Юнайтед" -  "Юнайтед Сити"
17:00 Шампионска лига на Азия: "Даегу" - "Урава Ред Дайъмъндс"

Макс спорт 4
20:00 Ла Лига: "Леванте" - "Севиля"
22:30 Ла Лига: "Реал Сосиедад" - "Барселона"

Макс спорт 2
21:00 Ла Лига: "Кадис" - "Атлетик" (Билбао)

Диема спорт 2
21:45 Премиър лийг: "Бърнли" - "Саутхемптън"

Ключови думи:

футболна седмица

Още

Футболна ТВ седмица (24-30 юни)

24.06.2022

117
Футболна ТВ седмица (17-23 юни)

17.06.2022

231
Футболна ТВ седмица (10-16 юни)

10.06.2022

273