Quantcast
Футболна ТВ седмица (22-28 април) | СЕГА
facebook
twitter

Справочник

Футболна ТВ седмица (22-28 април)

315

Петък (22 април)

Диема спорт
13:00 Втора лига: "Септември" (Сф) - "Етър"
15:15 Първа лига, II осмица: "Арда" - "ЦСКА 1948"
19:00 Купа на България, 1/2-финал-реванш: "Левски" - "Лудогорец"

Нова спорт
14:00 Шампионска лига на Азия: "Джонбук Хюндай Моторс" - "Хоанг Ан Гиа Лай"
17:00 Шампионска лига на Азия: "Сидни" - "Йокохама Маринос"
20:15 Шампионска лига на Азия: "Ер Форс Клуб" - "Ал Джазира"
23:15 Шампионска лига на Азия: "Ал Шабаб" - "Мумбай Сити"

Макс спорт 2
15:00 Младежка Шампионска лига, 1/2-финал: "Ювентус" - "Бенфика"

Макс спорт 3
19:00 Младежка Шампионска лига, 1/2-финал: "Атлетико" (Мадрид) - "Ред Бул Залцбург"

Диема спорт 3
19:30 Втора Бундеслига: "Фортуна" - "Динамо" (Дрезден)
21:30 Първа Бундеслига: "Волфсбург" - "Майнц 05"

Диема спорт 2
21:45 Чемпиъншип: "Хъдърсфийлд" - "Барнзли"

Макс спорт 4
22:00 Ла Лига 2: "Тенерифе" - "Уеска"


Събота (23 април)

Диема спорт
14:30 Втора Бундеслига: "Ян" (Регенсбург) - "Хамбургер"
16:30 Първа Бундеслига: РБ (Лайпциг) - "Унион" (Берлин)

Диема спорт 2
14:30 Премиър лийг: "Арсенал" - "Манчестър Юнайтед"
17:00 Премиър лийг: "Манчестър Сити" - "Уотфорд"
19:30 Премиър лийг: "Брентфорд" - "Тотнъм"
21:30 Втора Бундеслига: "Санкт Паули" - "Дармщат"

Диема спорт 3
14:30 Втора Бундеслига: "Шалке 04" - "Вердер"
19:30 Първа Бундеслига: "Байерн" - "Борусия" (Дортмунд)
22:00 Лига 1: "Пари Сен Жермен" - "Ланс"

Нова спорт
14:30 Чемпиъншип: "Лутън" - "Блекпул"
17:00 Премиър лийг: "Лестър" - "Астън Вила"
20:00 Лига 1: "Сент Етиен" - "Монако"
23:15 Шампионска лига на Азия: "Шарджа" - "Ал Хилал"

Ринг
16:00 Серия А: "Венеция" - "Аталанта"
20:00 Примейра лига: "Бенфика" - "Фамиликао"
23:00 Купа на краля, финал: "Бетис" - "Валенсия"

Макс спорт 4
17:30 Ередивизи: НЕК "Неймеген" - "Аякс"

Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Интер" - "Рома"
21:45 Серия А: "Верона" - "Сампдория"

Макс спорт 1
22:00 Ередивизи: "Камбюр" - ПСВ "Айндховен"


Неделя (24 април)

Макс спорт 4
00:00 Мейджър Лийг Сокър: "Минесота Юнайтед" - "Чикаго Файър"
22:00 Ла Лига: "Барселона" - "Райо Валекано"

Диема спорт
12:05 Шампионска лига на Азия: "Гуанджоу" - "Улсан Хюндай"
14:30 Втора Бундеслига: "Нюрнберг" - "Зандхаузен"
16:30 Първа Бундеслига: "Бохум" - "Аугсбург"
18:30 Първа Бундеслига: "Херта" - "Щутгарт"

Ринг
13:30 Серия А: "Салернитана" - "Фиорентина"
16:00 Серия А: "Емполи" - "Наполи"

Нова спорт
14:00 Лига 1: "Рен" - "Лориен"
16:00 Премиър лийг: "Брайтън & Хоув Албиън" - "Саутхемптън"
18:05 Лига 1: "Лил" - "Страсбург"

Диема спорт 2
16:00 Премиър лийг: "Челси" - "Уест Хем"
18:30 Премиър лийг: "Ливърпул" - "Евертън"
21:45 Премиър лийг: "Реймс" - "Олимпик" (Марсилия)

Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Дженоа" - "Каляри"
21:45 Серия А: "Лацио" - "Милан"


Понеделник (25 април)

Макс спорт 3
00:00 Мейджър Лийг Сокър: "Ню Йорк Сити" - "Торонто"

Нова спорт
13:30 Серия Б: "Асколи" - "Читадела"
17:00 Шампионска лига на Азия: "Чианграй Юнайтед"  - "Висел Кобе"
21:30 Чемпиъншип: "Престън Норт Енд" - "Блекбърн"

Диема спорт 2
14:00 Шампионска лига на Азия: "Йокохама Маринос" - "Сидни"
16:00 Серия Б: "Лече" - "Пиза"
22:00 Премиър лийг: "Кристъл Палас" - "Лийдс"

Диема спорт
15:00 Втора лига: "Спартак" (Вн) - "Миньор" (Пк)
17:30 Първа лига, II осмица: "Царско село" - "Ботев" (Вр)
20:00 Първа лига, II осмица: "Пирин" - "Локомотив 1929" (Сф)

Макс спорт 3
19:00 Младежка Шампионска лига: Финал
21:45 Серия А: "Сасуоло" - "Ювентус"

Ринг
20:00 Примейра лига: "Брага" - "Порто"
22:30 Примейра лига: "Боавища" - "Спортинг" (Лисабон)

Диема спорт 3
21:30 Серия Б: "Перуджа" - "Парма"

 

Вторник (26 април)

Диема спорт 3
20:15 Шампионска лига на Азия: "Ал Духаил" - "Сепахан"
23:15 Шампионска лига на Азия: "Ал Джазира" - "Ал Шабаб"

Макс спорт 3
22:00 Шампионска лига, 1/2-финал-първи мач: "Манчестър Сити" - "Реал" (Мадрид)

 

Сряда (27 април)

Макс спорт 4
01:15 Копа Либертадорес: "Велес Сарсфийлд" - "Насионал"

Диема спорт
12:00 Шампионска лига на Азия: "Улсан Хюндай" - "Кавазаки Фронтале"
14:00 Шампионска лига на Азия: "Урава Ред Дайъмъндс" - "Лайън Сити Сейлърс"
17:00 Шампионска лига на Азия: "Чунам Драгонс" - "Юнайтед Сити"

Ринг
19:00 Серия А: "Фиорентина" - "Удинезе"
21:15 Серия А: "Болоня" - "Интер"

Макс спорт 3
19:00 Серия А: "Салернитана" - "Венеция"
21:15 Серия А: "Аталанта" - "Торино"

Диема спорт 3
20:15 Шампионска лига на Азия: "Ал Вехдат" - "Насаф"
23:15 Шампионска лига на Азия: "Ал Хилал" - "Ал Раян"

bTV Action
22.00 Шампионска лига, 1/2-финал-първи мач: "Ливърпул" - "Виляреал"

 

Четвъртък (28 април)

Макс спорт 4
01:00 Копа Либертадорес: "Форталеза" - "Алианса" (Лима)
22:00 Лига Европа, 1/2-финал-първи мач: РБ (Лайпциг) - "Рейнджърс"

Макс спорт 3
03:00 Копа Либертадорес: "Емелек" - "Палмейрас"
22:00 Лига на Конференцията, 1/2-финал-първи мач: "Лестър" - "Рома"

Диема спорт
14:00 Шампионска лига на Азия: "Йокохама Маринос" - "Хоанг Ан Гиа Лай"
17:00 Шампионска лига на Азия: "Сидни" - "Джонбук Хюндай Моторс"

Диема спорт 2
21:45 Премиър лийг: "Манчестър Юнайтед" - "Челси"

bTV Action
22.00 Лига Европа, 1/2-финал-първи мач: "Уест Хем" - "Айнтрахт"

Ринг
22:00 Лига на конференцията, 1/2-финал-първи мач: "Фейенорд" - "Олимпик" (Марсилия)

Ключови думи:

футболна седмица

Още

Футболна ТВ седмица (24-30 юни)

24.06.2022

127
Футболна ТВ седмица (17-23 юни)

17.06.2022

231
Футболна ТВ седмица (10-16 юни)

10.06.2022

273