С черните екипи "Левски" прегази и "Крумовград"

10 Авг. 2024
Футболистите на "Левски" празнуват първото попадение с голмайстора Александър Колев (в средата)

"Левски" записа четвърта категорична победа от началото на първенството в Първа лига и продължава да е начело в класирането. "Сините" за първи път играха с резервните черни екипи и през 12 000 зрители на ст. "Георги Аспарухов" прегазиха с 3:0 "Крумовград" - бившия тим на треньора си Станислав Генчев.

Така от началото на сезона "Левски" е отбелязал общо 15 гола и е допуснал само един - при 6:1 като гост над "Локомотив 1929" в първия кръг.

Първото попадение за новата атрактивна победа реализира голмайсторът на миналото първенство, който реализира второто си попадение за "сините" срещу бившия си тим още в 10-ата мин. с глава след центриране от ъглов удар. Резервата Мустафа Сангаре удвои в 59-ата минута с красив гол също с глава. А крайното 3:0 оформи отново Александър Колев в 90-ата.

Date: 10-08-2024 ,Watch the Game Highlights from Levski Sofia vs. Krumovgrad, 08/10/2024, Tournament: Parva Liga, Season: 24/25, Action: , TeamA: Levski Sofia, TeamB: Krumovgrad, TeamAction: , Half: , PlayerName: , ClockTime: , Parameters:

Така "Левски" остава начело в класирането, като единственият друг отбор само с победи е шампионът "Лудогорец", който обаче е изиграл само два мача до момента заради европейската си кампания.