Медия без
политическа реклама

Фейк бюлетин

Q-Пейкин дари кръв, но с условие - да не става на вода!

Нека да се тричаме, без да се обличаме!
Нека да се тричаме, без да се обличаме!

ПИРОГОВ
Големият патриот с тържествен предник Костя Q-Пейкин днес дари кръв за пострадалите македонци, но постави строго условие за дарението си. 
Той поиска кръвта му да се прелива само на македонци, които признават българските си корени и отричат съществуването на македонски език и македонска нация. Разбира се, пострадалите трябва да уважават и да благодарят лично на Q-Пейкин, когато се съвземат, както и да положат изпит по правилен български език. Ако реципиентът се окаже недостоен за дарението, кръвта ще бъде изискана обратно. 
За целта Q-Пейкин с група привърженици атакуваха УМБАЛСМ "Н.И. Пирогов" със запретнати ръкави. 
Q-Пейките изблъскаха опашката кръводарители, напомпиха си вените и шумно пожелаха да им източат няколко литра кръв, която да се прелее на осъзнали се македонци. 
"Кръвта вода не става! Така е по QAnon, учил съм вероучение" - заяви Q-Пейкин и се закани да проконтролира дарението си. 
"Няма да ми е никак приятно, ако разбера, че кръвта ми е отишла зян за някой македонски нацист. Ще си поискам кръвта обратно и повярвайте, лично ще се погрижа тая кръв да се пролее честно, не ме гледайте, че са ми тънки крачолите. И аз мога да тричам, сърцето ми е жарава, мозъкът ми е нестинарка! Горещи ръце, врящо сърце, кипяща глава, огън в капилярите!" - увлече се в жарките метафори Q-Пейкин, но никой не посмя да му премери температурата. 
Q-Пейките пуснаха малко кръв, един припадна, ала веднага се освести, понеже другарите му го преджобиха и взеха да измъкват евраци на рояци - това веднага му върна съзнанието и волята за борба. Дарителите се поежиха още малко, направиха си излъчването, покрещяха и си тръгнаха, мятайки червена боя по фасадата на "Пирогов" в знак на протест срещу даряванете на кръв за отродени индивиди. 
Индивиди, които само хабят кислорода на родната Македония, тъпчейки земята на нашите деди и говорейки на развален български. 

Последвайте ни и в google news бутон

Още по темата